Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért álmodok állandóan...

Miért álmodok állandóan ilyeneket?

Figyelt kérdés
Ma beauludtam délután kb. 1 órára. Álom: Először mamámnál volt egy buli (ezt nem is értem, bár sokszor álmodok, hogy nála vagyok) ezután bartátommal össze vesztem mert egy csaj rámászott, barátnőimmel ezután beszélgettünk. Ott volt egy ismerősöm akivel rossz a kapcsolatunk, sokat veszekszünk, ő elment táskával még idővel előbb. Na ezután jött 3-4 ember pisztollyal és nagy késekkel. Engem elvitt az egyik 3 barátnőmmel. Egy nagy késsel a barátomat még láttam is kikötözve. Utáma nagy nehezen barátnőmmel lebeszéltük a gyilkost, hogy ne öljön meg. Elkezdett sírni dobálni a pisztolyt. Kérleltem, hogy beszélje meg a másik gyilkossal, hogy a barátomat ne öljék meg. Itt jött egy ember egyedül sírva, hogy semmi értelme az életének, ha nincs kit szeretnie. Ezután megláttam , hogy a barátomat megölték. Vissza mentem ott volt egy másik gyilkos, de eltudtam szökni. Ezután felkeltem.

2018. nov. 13. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem szoktál sok horror filmet nézni? Én is álmodom ilyeneket mert imádom nézni a bűnügyi dolgokat, valamikor letud sokkolni.
2018. nov. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát nem sajna.. :/
2018. nov. 14. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!