Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudok állásra jelentkezni,...

Nem tudok állásra jelentkezni, mert pánikrohamot kapok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, borderline személyiségzavarom van.

Az elmúlt kb 1,5 hétben pszichiátrián voltam öngyilkossági kísérlet miatt.


Idén érettségiztem, nem mentem egyetemre, halasztok egy évet. Addig is szeretnék (kellene) valahol dolgoznom, de egyszerűen nem merek (akarok) jelentkezni semmire.


Találtam egy helyet, ahol el is kezdtem dolgozni, 1 napig bírtam, utána történt az öngyilkossági kísérletem. Egyszerűen nem bírtam elviselni, hogy egész napra be vagyok zárva. A pszichiátriáról kiengedtek, már csak a csoportokra kell bejárnom, és szedek gyógyszert is, bár semmit nem segít egyik sem, inkább csak rosszabb lett minden.


Próbálnék jelentkezni valamilyen állásra, de egyszerűen nem megy. Szinte csak gyári (4 műszakos) munkákat meg bolti eladó állásokat találok, amikkel nem is lenne baj, de valamiért rettegek a kasszázástól, már a fantáziálástól is pánikrohamot kapok, ezért nem nagyon haladok semerre sem.


Pénteken tervezek regisztrálni a munkanélkülibe, hátha ott találnak valamit, ami nem akaszt ki.

Sokszor el is jutok az épület (az állásinterjú) ajtajáig, de nem merek bemenni, mert félek, inkább visszafordulok és hazajövök (pl ma is).


Mit tegyek?

Pszichológusom nem tud fogadni a héten, a kórházba holnap is kell mennem csoportra, de ott nem merek segítséget kérni.


2018. nov. 14. 17:14
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha anyagilag úgy áll a család, szerintem inkább koncentrálj a felépülésre, hogy egyetem alatt már tudj gyakornoki munkát vállalni. Vannak pl heti 20 órás lehetőségek, így hozzá tudnád szoktatni magad a munkához. Az eseted már egyértelműen pszichiátriai jellegű, átlag ember nem fog tudni segíteni.
2018. nov. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!