Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Most egy éve megismertem egy...

Bulli kérdése:

Most egy éve megismertem egy lányt. Aki súlyos gyógyszerfüggő (nyugtatók). Normális családban volt nálunk ahol mindene megvolt, mégsem rakta le a gyógyszert, sőt rengeteg dühkitörés, veszekedés volt. Uj közegben elmúlt a betegsége?

Figyelt kérdés

Családja is kitagadta így vidékről pestre ment, ahol dolgozik olyan munkahelyen ami egészséges embernek is megeröltető és lerakta a gyógyszereket csak úgy magától. Lehetséges ez?

Idegen helyen,ahol napi stressz az is hogy mikor zavarják el,megtűrik épp.

Egy év alatt 5 öngyilkossági kisérlet és 2 zártosztály volt.17 éves kora óta 30-40 kisérlet!



2018. nov. 14. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni hogy a háttérben mik történtek. Ez egy függőség. Lehet volt egy mélypontja, belátta, és elege lett, aztán abbahagyta. A helyedben ~ ha ezt hallanám örülnék neki hogy jobban van!
2018. nov. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért kérded, hogy lehetséges-e, mikor látod, hogy igen? Otthon valami nagyon nagy gebasz lehetett!
2018. nov. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én örülnék a legjobban és drukkolok neki. De minden orvos és gyógyszerész ismerősöm szerint hirtelen lerakni 12ev után nem lehet. Próbálkozik és mellete vagyok a távolból is.
2018. nov. 14. 23:07
 4/8 anonim ***** válasza:
12%
Lehetséges, Mert vannak akik unalomból szoknak rá ezekre a szarokra, nem azért mert valós problémáik vannak. És igen, még öngyilkosságra is hajlamos lehet egy függő. úgy látszik neki jót tett hogy vallós problémái lettek, képes megküzdeni velük. Gondolom komoly kísérletek lehettek azok... mint az önvagdosós tinik, akik megkarcolják magukat, majd büszkén mutogatják, mert ők annyira szenvednek... közben meg csak a középpontban akarnak lenni, nincsenek valós veszélyben. Feltűnési viszketegségük van, nem problémáik.
2018. nov. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Azt meg nem csodálom hogy kitagadták, a sokadik műdrámába bárki belefáradna.
2018. nov. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Miért ne tehette volna le azonnal? Az orvosok, gyógyszerészek honnan tudnàk, hogy kiben mi játszódik le és mire képes a szervezet? Gondolom nem voltak függők, csak szakirodalomból tudják, hogy nem lehet. De! Igen le lehet tenni. Én is azonnal letettem. 10 év szedés után. Persze volt egy-két elvonási tünet, de nem volt vészes. Aki pedig azt mondja, hogy unalomból szokik rá némelyik ember és műbalhéból , az jó nagy ostobaságot mond. Miért szedné valaki unalomból. Nyilvan a lánynak valami rossz volt a régi környezetében pl.szorongott. De a környezetváltozás jót tett neki. Mit kell itt ítélkezni más felett?
2018. nov. 22. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6%

"aki pedig azt mondja, hogy unalomból szokik rá némelyik ember és műbalhéból , az jó nagy ostobaságot mond. Miért szedné valaki unalomból. "

Mert élvezi hogy ő van a középpontban, és a se.ggét is kinyalják hogy "jaj, kárt ne tegyen magában" Ismerek jó pár ilyen embert.

2018. nov. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
91%

#7

Nagyon szar környezetben lakhatsz...Vagy csak az emberek mindig olyanok tarsasagat keresik, amilyenek ok maguk is.

2018. nov. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!