Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Minden fiatal felnőttre...

Minden fiatal felnőttre jellemző egy (minimum) kismértékű depresszió?

Figyelt kérdés
2018. nov. 15. 16:31
 1/4 anonim válasza:
Nem mindeggyikre de a legtöbb ember élete során eljön egy ilyen időszak, ilyenkor fontos hogy beszélj a problémáidról és legyen valaki aki meghalgasson.
2018. nov. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

El kell indítanunk az életünket. Szerethető és stabil munkahely kell.

Rengeteg hatalmas felelősségű döntés.

Kevés szabadidő.

Borzalmasan sok stressz.

2018. nov. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem. A depresszió okait lásd gugli, akinél ez nincs, az lehet akár vidám fiatal felnőtt is. Vagy gyerek.

Vagy öreg.

2018. nov. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A fiatal felnőttek körében gyakoribb a depresszió, én is így tudom. Aztán lehet hogy tévedek. Az egyetemen hallottam, hogy minden harmadik hallgató átesik legalább egy depresszión az egyetemi évei alatt. De akár igaz ez akár nem, ne vedd úgy hogy ez az "élet normális velejárója, ezért törődni sem kell vele, csak együtt élni vele". Nem, nem kell beletörődni, nem kell éveken át vagy egy életen át szenvedni mondván, hogy "ilyen az élet". Az élet nem masszív szenvedés, csak mert vannak emberek, akik ezt állítják.
2018. nov. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!