Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudom mi ez az érzés,...

Nem tudom mi ez az érzés, vagy mentálisan stabil vagyok e? (többi lent)

Figyelt kérdés

Pár éve kezdődött,amikor 7-8.osztályba jártam.Mindig is érzékeny lélek voltam,de ezekben az időkben rosszabb lett az állapotom.

Volt,hogy valaki csúnyán nézett rám,attól is a sírógörcs kerülgetett,és szorongást éreztem.Utálom,ha néznek az emberek,és esetleg rólam beszélnek,mindegy hogy jó illetve rossz dolgokat.

Manapság olyan rosszul tudok lenni,hogy itthon,ha valami rossz dolog történt és hazaérek,és miközben sírok,van hogy -szinte tudat alatt- fizikailag bántom magam.Lehet ez hogy a lábamat,(általában a legtöbbször itt) de van hogy a fejemet ütöm.

Képtelen vagyok ilyenkor leállni.

Mindig arra gondolok,hogy szörnyű ember vagyok,és utálom magam.

Nemtudom,hogy itt aki esetleg ezt olvassa,és jártas a pszichológiában,mit gondol erről?

16/L



2018. nov. 16. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is általános vége felé kezdődtek a problémák. szerintem ha ki akarsz ebből jönni akkor mindenképp beszélj pszichológussal.
2018. nov. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom,de attól is félek,hogy elmenjek...
2018. nov. 16. 19:06
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha jót akarsz, akkor elmész. Saját tapasztalat. Én már 30 fölött vagyok, sokáig nem mentem el, most már bánom. megspórolhattam volna nagyon rossz dolgokat, ha időben szakemberhez fordulok.
2018. nov. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy mentálisan stabil, mert aki mentálisan stabil, annak jó az önértékelése, és nincsenek önkárosító késztetései.

Az sem szégyen, ha neked vannak, de a szakember nem lenne rossz ötlet. Írod, hogy évek óta tart ez - és magától nagy valószínűséggel nem fog elmúlni, ha eddig ez nem történt meg.

És az egyáltalán nem baj, ha egyedül nem vagy képes ezt megoldani, sokan vannak vele így rajtad kívül is, ezt bátran elhiheted. A baj az, ha nem mersz segítséget kérni, hanem csendesen szenvedsz tovább.

2018. nov. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A szüleiddel nem beszélhetsz erről? Sztem is pszichológus kellene...
2018. nov. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!