Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kényszergondolatokkal mit...

Kényszergondolatokkal mit lehet kezdeni? Vagy ezek nem is azok?

Figyelt kérdés

néha ráfixálódok egy gondolatra. ami általában nem egy nagyon nagy dolog de én felnagyítom.

modnok példát. volt egy srác aki nagyon rám volt kattanva én meg elhajtottam és utána elhordott midnennek. na ezen csomó ideig kattogtam hogy mivan ha megkeres és bánt stb. ahányszor mondjuk a facebook kidobta őt megin rákattantam a gondoaltra.


aztán vannak iylen gondolataim azzal kapcsolatban hogy a szüleimnek vmi baja lesz. egyre jobban belegondolok ezekbe és nagyon szarul érzem magam


és most ami gyakran van az a sulival kapcsoaltos. pl hogy mivan ha nem kapok aláírást mer az egyik katalógusba elfelejtettem beírni magam és erre annyira rápörgök hogy nem tudok mást csinálni


2018. nov. 17. 13:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha tényleg súlyos ez a helyzet, egy pszichológust javaslok. Esetleg nyugiteákat, sportot.
2018. nov. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!