Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » SCIPPA és KVENTIAX szedése...

SCIPPA és KVENTIAX szedése milyen tapasztalatokat eredményezett nektek?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el szedni, előírás szerint felezett tablettákat, fokozatosan, - de nagyon félek a mellékhatásoktól. Lehet, hogy kárt okoz, mint hasznot?

2018. nov. 17. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
14%
nem tudok egyetérteni az antidepi szedéssel. ha nagyon nem bírod, akkor kis mankóként szóba jöhet enyhe adagban nyugtató, de az antidepresszáns konkrétan beépül a szervezetedbe, egy életre függő leszel, elromlik a memóriád, és egy csupa rossz mellékhatása van. most mondom, hagyd abba, mielőtt késő. gyógyulj inkább meg, ne csak a tüneteket kezeld.
2018. nov. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves #1 es! Ne akard a beteget, az orvosdoktor által eléírt gyógyszer beszedéséről lebeszélni, mert egyrészt te abszolúte nem értesz hozzá, másrészt ezek nagyon komoly gyógyszerek, és a betegség amire írták, nem piskóta.

Kedves kérdező! Te, amit tehetsz, elkezded szedni a gyógyszert, az orvos által előírt adagban. Gyógyulást kívánok neked. Hidd el, e nélkül még esélyed sincs a normálisabb életre.

2018. nov. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi mellékhatás nem volt, sőt, ha nem írták volna fel, a zárt osztályon végzem olyan komoly volt a pánikbetegségem. 9 évig szedtem, ennek 15 éve, fokozatosan hagytam abba, azóta csak xanaxot szedek néha alváshoz. Nem tudom milyen mellékhatásiktól rettegsz, de valahol megértelek, én az Algopyrintől is féltem mikor először szedtem be.
2018. nov. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nem is értem mitől kell félni. Anno örültem, hogy kapok megoldást a betegségemre, hiszen nem voltam jól, ezért mentem orvoshoz! S csak áldom azt az orvost, aki felírta az antidepresszánst. Eszemben nem jutott a mellékhatásokat, meg a laikusok válaszát olvasgatni, kipróbáltam, bevált mint írtam hosszú évekre.
2018. nov. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én Kventiaxot szedek alváshoz az antidepresszáns mellé. Csak 25 mg-ot. Amikor az első nap fölkeltem rohadt fáradt voltam, de a második napon már nem. Hozzászokik a szervezet.
2018. nov. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egy napig szedtem csak.... szívszúrás, szédülés, fülcsengés, fejfájás ....miért kell még ezt is elviselnem? Van épp elég bajom...Állítólag hízlal is...
2018. nov. 18. 17:52
 7/9 anonim ***** válasza:
35%

Gyógyszer nem hizlal! Komolyan, szerinted talán kalória van benne? Az meg szép, hogy ennyi - beképzelt - nyavalyát összeszedtél egy nap alatt, másnak semmi baja nincs évtizedekig.


Beszélj a pszichiátereddel!

2018. nov. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
29%
Ezeket a szarokat csak felírják, mert nagy benne a biznisz, függő leszel, és egy csomó ilyen szart eladnak. Felőlem éljen mindenki úgy, ahogy akar, én csak leírtam, hogy szerintem csak káros az egészségre, és magadnak okozol plusz szenvedést a későbbi leszokással - ha egyáltalán valaha képes leszel nélküle élni. És igen, az antidepresszáns testtömeg-növelést idézhet elő, olvass utána:) az én kombóm: pszichológus+sport+megfelelő táplálkozás+nyugtató teák. Igen, nem könnyű, de legalább tudom, hogy nem rombolom a szervezetem, és keresem a lelki okokat, a gyökerét az egésznek, és ott próbalok rendet tenni. De mondom, mindenkinek a saját döntése, hogy hogyan küzd meg a démonjaival.
2018. nov. 19. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Scippa,Kventiax,Valdoxan szedtem sokáig együtt de hatását nem éreztem csak mellékhatását vagy semmit Volt,hogy nem is szedtem.Élénk voltam meg pörögtem.De a Kventiaxot utána is kellett szedni pedig csak nagyon kis adagnál is mellékhatás volt aztán dobott az orvos új gyógyszer mellékhatott vissza és nem hat.
2019. jan. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!