Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A hajhagymákat ki lehet tépni?

A hajhagymákat ki lehet tépni?

Figyelt kérdés
Kitéptem a hajam. 1 hónapja nem nő vissza. Tudom hogy ez egy betegség, de szeretném ha visszanőne. Volt ahol olvastam hogy a hajhagymát csak a bőrrel együtt lehet kitépni, máshol azt írják hogy ha fekete cucc van a haj végén(nem emlékszek már hogyan nézett ki mikor kitéptem) akkor kitéptem a hajhagymát. Akkor most melyik igaz? Gondolom 1 hónap alatt vissza kell nőnie a kitépett hajnak szóval örökké kopasz foltos leszek és mindig nevetni fognak rajtam meg lenézni, megkérdezni mi történt, nyáron is kapucniba kell járnom. Vagy van valami megoldás? Mivel gondolom ez már soha nem nő vissza.
2018. nov. 18. 05:13
 1/2 anonim válasza:
Mennyit téptél ki és miért? Talán vissza nő. Hajgyógyász!
2018. nov. 18. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát egy jó nagy foltban téptem ki. És azért mert trichotillomániám volt ami egy kényszerbetegség ahol a saját hajadat tépkeded
2018. nov. 18. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!