Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik olyan pszichés betegsé...

Létezik olyan pszichés betegség, ahol úgy mond téli álmot alszik a beteg? Alkalmazkodási zavar és Kevert és egyéb személyiségzavarok és Pánikrohamok

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Létezik olyan pszichés betegség, ahol úgy mond téli álmot alszik a beteg?

Párommal 2 éve vagyok együtt.

Tavaly télen ilyenkor halt meg a testvére, akit Ő nevelt és azt hittem attól volt rosszul. De idén 2 héttel később ugyanúgy előjött Neki ez a jó volna meghalni, keress mást, velem nem tudsz mit kezdeni, nem akarok kimozdulni és egyéb durva beszólások + 1 nap csak éppen hogy vagy nem is eszik csak cigizik kávézik. :-(

Ez tavaly februárig tartott.

Valószínű idén is hasonló lesz! :-(

Tudnátok segíteni?

Egyébként nyáron meg olyan, mint a világ legjobb embere.

Megállapított diagnózisa:

Alkalmazkodási zavar és

Kevert és egyéb személyiségzavarok.

Pánikrohamok



2018. nov. 18. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
A "téli álmot" úgy hívják, hogy szezonális depresszió. A hideg + sötét kombótól kedvetlen, fáradt, nyűgös. Próbáljon meg erős fényben sportolni. Ez így hülyeségnek hangzik, de nem az.
2018. nov. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, én pl 4 óra körül, ahogy kezd besötétedni, egyszerűen elalszok. De 6-körül felkelek, beb@(s)zok egy nagy kávét, így este még tudok tevékenykedni valamit. 1. voltam.
2018. nov. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Ez az én Páromnál valami erős valami lehet, mert totál rosszul érzi magát annyira, hogy az utcára se nagyon akar kimenni. :-(

Fázik is egyfolytában, meg néha remeg is.

Ő is iszik hatszor kávét, de péntek reggel óta nem evett csak kávét ivott meg cigizett és azt mondja úgy érzi magát, mintha tuskó lenne semmit nem érez!!! Azt sem, hogy éhes lenne. :-(

2018. nov. 18. 22:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Gondolom az évforduló miatt is nehéz neki. Plusz ez a korán sötétedés, kevés napsütéses órák száma nagyon kihozza a mentális betegségeket.. velem ugyanez van, szörnyen vagyok. Majd tavasszal jobb lesz. Sajnos ez ilyen, sajnálom. Hátha a karácsonyi forgatag majd egy kicsit feldobja, próbáld meg elvinni a vásárba, sütögessetek, nézzetek együtt ajándékokat. Jobbulást kívánok neki!
2018. nov. 19. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Nagyon nehéz. :-(

2018. nov. 30. 21:43
 6/6 anonim válasza:
Én is ugyan ilyen betegségben szenvedek alig van étvágyam napi 3/5 kávét iszom mellette cigizem semmi életkedvem nemtudom mivan velem.
2018. dec. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!