Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, ha úgy érzem,...

Mit tegyek, ha úgy érzem, beleőrülök a magányba?

Figyelt kérdés

Vannak emberek körülöttem, a munkatársakkal is beszélgetünk néha, barátokkal is találkozom, egyik családtagommal is jó a kapcsolat és találkozunk.

Mégis hiányzik egy ember az életemből, akivel rendszeresen beszélgethetnék, én is érdekelném őt, elmesélhetném, mit érzek, milyen volt a napom.


Ezen az oldalon keresem az űr betöltésének lehetőségét, viszont ez több szempontból se jó ötlet. Például annyi bántást kaptam itt már pár kérdés alatt, mint egész általános iskolában nem....


Emellett olyan a munkám, hogy nem köt le, irtó lassan telik az idő, van "lehetőségem" agyalni.


Fáradt vagyok, rettegek a jövőtől, úgy érzem, ingatag a talaj a talpam alatt, az egész életem ingatag.

Nem tudtam feldolgozni egy csomó mindent a múltból.


Mit tegyek?


2018. nov. 21. 14:12
 1/9 anonim ***** válasza:
64%

Nem kell semmilyen űrt betölteni, mert már egész vagy (csak elfelejtetted). Benned van a megoldás! Csak ne gondolkozd szét magad, akkor megtalálhatod az egységet.

Tartsd magad a pillanatban, és ne félj semmitől, mert nincs mitől. A múltat pedig engedd el, és lépj tovább...

2018. nov. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Van mitől. :D



Mit csináljak, mialatt halálra unom magam, mert unalmas a feladatom?

2018. nov. 21. 16:46
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát próbálj mindig arra figyelni a legjobban amit épp csinálsz.


Milyen jellegű munkát végzel?


(Ha nem fáradsz el munka közben esetleg valami fizikai gyakorlatokat is végezhetsz utána pl futás vagy ilyesmi...)

2018. nov. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Végzek fizikai gyakorlatokat utána.
2018. nov. 21. 17:17
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor valami szellemi gyakorlatot kéne végezned amivel jobban irányításod alatt tudod tartani a tudatodat pl meditáció...
2018. nov. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
munkahelyváltás vagy másodmunkahely is szóba jöhet, amik érdekesebbek mint amit most annyira unsz.
2018. nov. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az árufeltöltés érdekesebb? Vagy a kassza? Vagy a gyár?
2018. nov. 21. 19:10
 8/9 anonim ***** válasza:

a gyárban nekem nincs sok időm gondolkodni 😊

mindjárt indulok is éjszakára aztán reggelig hajtás...

nekem semmi másra utána nincs erőm 😐

2018. nov. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez semmiképp sem tanács lesz, vagy biztatás, követendő példa meg még véletlenül sem, csak leírom, hogy mik a tapasztalataim.

Én gimiben éreztem így magamat, bőgtem is rendszeresen pl péntek estéken, amikor láttam, hogy az osztálytársaim milyen képeket posztolgatnak a bulikról, ahol éppen vannak, meg irigykedtem, amikor láttam, hogy milyen közeli barátai vannak egyeseknek. Elvoltam a körülöttem lévőkkel többé-kevésbé, de olyan igazi, az iskolán kívüli baráti társaságom nem volt.


Aztán ez egyszer csak elmúlt a szomorúságom, és átmentem full magányos farkasba, szóval mostmár akkor forgatom a szemem, ha meghívnak emberek közé, és tettetnem kell, hogy ott akarok lenni, a legnagyobb vágyam pedig, hogy egyszer kiköltözhetek egy erdőbe ahol soha senki nem fog zargatni, és ellehetek úgy akár hónapokig, hogy egy ember sem szól hozzám, és azt csinálok, amit akarok.


Nem tudom, hogy ez előrelépés-e, vagy hatalmas visszalépés, de legalább már nem zavar a magány, szóval... ~hurrá~ ...

2018. nov. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!