Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az öngyilkossàg jár a fejembe....

Az öngyilkossàg jár a fejembe. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma az utcàn el vettek a telefonomat.Tettünk feljelentést,de még a végén én fogok belőle szarul kijönni...A rendőrök is engem baztak le,a szüleim is,ez még jobban befolyásol.Alapból gondolkodtam mar hogy az kene lenni es legalabb nem gondolkodnek mar azon,hogy hogy lesz tovabb....A szuleim is szeretnek veszekedni,szoval a csaladi hatterem nem a legjobb...Apam is abbol all ki hogy folyamatosan csak kritizàl,anyám is ellenem van...Gyulolom az eletemet,es nem tudom mit csibaljak...(felre ne ertesek,ugyanis NEM a telefon miatt akarok rosszat tenni magammal,csak eddig is tul nagy vilt rajtam a nyomas,most megnagyobb)Mit tegyek?
2018. nov. 22. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Keress fel egy pszichológust.
2018. nov. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Irhatsz ha gondolod 16L
2018. nov. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Költözz el otthonról.
2018. nov. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

“A szuleim is szeretnek veszekedni”

Hogy tudsz ilyen ostobaságot leírni? Önsajnálat helyett beszélgess velük, próbáld rávenni őket közös programokra hármasban, havi egyszer mondd azt, hogy rengeteget kell tanulnod másnapra, ezért jó lenne, ha elmennének kettesben 2-3 órára, míg te nyugodtan készülsz, hébe-hóba takaríts ki hogy apu-anyu pihenhessen munka után, vedd rá apukádat hogy csináljatok vacsorát mikor anyukád ér haza később.... segíts nekik, ahelyett hogy magadat sajnálod szörnyen.

2018. nov. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Írd le mik a problémáid, pontozd 1-10-ig, hogy mekkora problemák ezek. Rájössz, hogy csomó olyan lesz amin feleslegesen stresszelsz.

Ami meg tényleg baj, azt próbáld megoldani, példaul beszélj a szüleiddel, hogy ne legyenek veled ilyenek.

Ha nagyon komolyak a bajok a szüleiddel, próbálj meg máshoz költözni (például nagyszüleidhez, keresztszüleidhez, egy barátod szüleihez).

2018. nov. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Az öngyilkosok a kutatások alapján 99% megbánják. Borzasztó lehet
2018. nov. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Te nem meghalni akarsz, hanem másként élni. VÁrd ki míg önálló életbe kezdhetsz és lépj le.
2018. nov. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De a telefonod ,gondolom, le volt kódolva? Vagy miért b...sztak le? Mi miatt látod az öngyilkosságot az egyedüli megoldásnak?
2018. nov. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!