Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nevetséges azért elmenni...

Nevetséges azért elmenni pszichológushoz mert nem tudom felfogni, hogy abortuszom volt?

Figyelt kérdés

Azért a felfogás szót írtam , mert rágondolni sem tudok nemhogy feldolgozni.

Nagyon megbántam.

Sajnos nem magamra hallgattam.

Csak másfél hete volt.

Korai lenne még?


2018. nov. 23. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
31%

Nem

Sajnálom

Sajnálom

Mert hülye voltál, már elnézést

-

Nem

2018. nov. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj el, kérj segítséget,ha úgy jobban érzed magad.
2018. nov. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy nevetseges!!!!! Kerj segitseget, hogy fel tudd dolgozni! Aki meg azt irta, hogy hulye voltal, ne foglalkozz vele!

Pszichologus segiteni fog, minel elobb felkeresed, annal jobb, hidd el.

2018. nov. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem nevetséges, nem tudsz tovább lépni így jó döntés lenne. Mindenki követ el olyan dolgokat az életében amit megbàn, ne bántsd magad ezért. Lesz még lehetőséged az életben másképp dönteni. Mikor az ember megtudja hogy babát vár hírtelen végigfut rajta, hogy készen áll-e ő arra, hogy anya legyen, tele van félelemmel és alkalmatlannak is érezheti magát. Ebben az állapotban mindenki hozhat olyan hirtelen döntést amit később megbán. Ettől még lehetsz jó ember.
2018. nov. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a kedves válaszokat:)

Mindenképp keresek egy orvost, remélem tud segíteni

2018. nov. 24. 00:20
 6/6 gömbicica ***** válasza:
0%

Figyu!

Amikor elhatároztad, hogy megszakittatod a terhességedet, bizonyára hosszu rágódás után tetted.

Akkor és ott bizonyára ugy érezted valamiért, hogy jól döntöttél. Ezen ne edd magad.

Ez az eset már megtörtént.

Oka bármi lehetett, nem tudhatjuk.


De ha netán egy kellemetlen élmény, egy -nem is tudom hogy irjam, hogy ne legyen sértő?- ..... révén fogant ez a "gyermek", akkor mig él, erre az eseményre, történésre emlékeztetne.


Tehát nincs jó vagy rossz döntés, DÖNTÉS VAN, ILLETVE VOLT!


Biztos nem lehet pikk-pakk elfelejteni, mint irtad megbántad, de ez már elmult.


Szinte naponta teszünk mi emberek olyat, amit vagy azonnal, vagy rövid időn belül már ugy itélünk meg, hogy rossz döntés volt.


Igyekezz "felgyógyulni", megpróbálni visszaállni a régi kerékvágásba, és az elkövetkezendőkben megfontoltabban éld az életedet.


Ha ugy érzed ki kell beszéld a fájdalmadat, azt megteheted a barátnődnek, vagy bárkinek, akiben bizodalmad van.

Pszichológus sem tesz igazándiból sokkal többet. Meghallgat.


helyetted nem fogja megemészteni a dolgokat, sem elfelejteni, sem felmentést nem fog adni.


bocsánat, ha ugy érzed letámadtalak. nem állt szándékomban.

2018. nov. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!