Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valami nincs rendben velem...

Valami nincs rendben velem szexuális téren. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok. Az az igazság, hogy 14 éves koromban elkezdtem azt érezni, hogy a fiúk és a lányok is érdekelnek szexuálisan. Emiatt még egy pánikbetegség is kialakult nálam, ez most már inkább csak szorongás. Olyan érzésem van újabban, hogy van amikor a fiúk érdekelnek, van amikor a lányok és néha elkezdek undorodni a szexualitástól. Van hogy a fiúktól, van, hogy a lányoktól. És van amikor mindkét nemtől. Nem érzem, hogy tudnám melyik nem iránt vonzódom, vagy egyáltalán vonz-e bármelyik. Van olyan, hogy melegnek érzem magam, van, hogy biszexuálisnak és van, hogy aszexuálisnak.


Mitől lehet ez?


2018. nov. 25. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez attól van valószínűleg, hogy ne, fogadtad el magad, hanem rágódsz a szexualitásodon. Nem számít, hogy melyik nemhez vonzódsz, ugyanúgy tudsz boldog életet élni. Ne aggódj ezen.
2018. nov. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy az van, amit az első ír. Én elfogadom magam "bárminek", sőt, már azt is elfogadtam, hogy ezek a dolgok nálam váltakoznak, de attól még pont ugyanúgy vagyok ezekkel a dolgokkal, mint a kérdező. Egyébként nekem azt mondta a pszichológus, hogy ha lesz egy szeretetteljes, tartós kapcsolatom, kkor ez majd alábbhagy, mert Az Az Ember fog érdekelni és senki más. Az okát nem mondta egyébként, de azt sem, hogy ez ne lenne normális.

28N

2018. nov. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom bármi áll fennt egyikkel sincs baj mind normális emberi szexuaélitás forma. Szerintem azért nem tudsz dönteni mert még fejlődésben vagy. Majd kipróbálgatod magad minden téren ahogy érzed, aztán kialalakul benned hogy mi van. Ha meg pánikbetegséged van lehet valamilyen pszichoterapeuta lenne a legjobb.
2018. dec. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!