Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tuntessem el a vagasokat?

Hogy tuntessem el a vagasokat?

Figyelt kérdés

Melyek, es suli orvoshoz kell menni vizsgalatra, ahol bugyira meg melltartora kell levetkozni, es van par frissebn mely sebem, 1 hetesek kb, meg vannam begyogyult mely sebeim, regen voltam ezzel orvosnal de nem segitett, ezert felhagytam ezzel, mar ritkabban nyulok pengehez, de mostanaban elborult az agyam es azt sem tudtam mit csinalok...a gyogyuloban levokkel mit csinaljak? 17/L

1 honap mulva szuletesnapom lesz, nagykoru leszek, ram tudjak kenyszeriteni a pszichologust, esetleg telefonalnak anyameknak?



2018. nov. 26. 19:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szeretnélek megérteni. Miért csinálod ezt? Mit old meg? Miért vagy kiborulva?


A kérdésedre a friss sebedet kösd át kötszerrel.

2018. nov. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A kötszer jó ötlet, vagy tegyél rá ragtapaszf, és kamuzz be valamit. De egyébként meg is tagadhatod az iskolaorvosi vizsgálatot. Én a helyedben ezt tenném.
2018. nov. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2018. nov. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Ypszilon1980 ***** válasza:

Nem tudom ugyanaz-e a két kérdező, de láttam már itt sok ilyen kérdést és nem értem ez ma miért divat.

Mire jó ez? Utána meg takargatod meg bújkálsz.

Vállald is, ha már ilyen hülyeségeket csinálsz.

2018. nov. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ragtapasz plusz kamuzás, ahogy az előző írta. Nem fognak semmit rád kényszeríteni. Pláne, ha azt mondod, hogy a szuleid tudnak róla és maganpszichologushoz is jarsz ;) Amúgy láttak már olyat, ne aggódj.
2018. nov. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
Igen láttak, csak az a baj, hogy feltűnő lesz, ha leragasztja vagy beköti.
2018. nov. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod akkor egyszerűen elutasítod a kezelést, nem kötelező. Én is évekig vágtam magam, sosem engedtem hogy lásson az iskolaorvos (bár elég szemétláda is volt).
2018. nov. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Tök "fsza" hogy rengetegen vagdossák magukat, ámde olyan elenyésző hányadukról derül ki, hogy nem foglalkoznak ezzel a szakemberek, akik amúgy is fél évtizeddel le vannak mindig maradva.
2018. nov. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as kerdezo! Elolvastam a kerdezo kerdeset, es nem nem en vagyok, ez az egyik. A masik meg, hogy kozepiskolaba legalabbis a mienkbe sose kellett csoportosam menni, mindenki egyesevel megy, a kovetkezo meg kint varja, tehat kettesevel kell menni, de minket megtisztelnek annyival, hogy nem kell mas osztalytars elott levetkoznod. Nekem az egyetlen problemam, hogy a suli orvos meglatna, eltem at mar fiatalabb koromban sajnos, annak nem lett jo kovetkezmenye..annyira birom, tobbszor olvasgattam mar itt kerdeseket es mindig van olyan, aki belekot a masikba, hogy jaj ezt a kerdest mar feltetted xy napja es tarsai:D ez az egyetlen kerdesem, megnyugodhatsz:D

A normalis valaszadoknak koszonom!

2018. nov. 27. 15:52
 10/13 A kérdező kommentje:
Illetve, nalunk kotelezo a suli orvos.. nem tudom miert, de ha visszautasitod, az osztalyfonok addig csesztet amig le nem mesz.
2018. nov. 27. 15:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!