Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Még milyen tünetei lehetnek...

Még milyen tünetei lehetnek ennek az egésznek?

Figyelt kérdés
új suliba kerültem... gimibe . ők már hetedik osztálytól együtt vannak. és most jottem 10 osztályba. és ketten vagyunk az új osztályba. és nagyon szar . a tanulást meg -bírom... de a társaság. nem bántanak de már biztos vagy 100 szor kibeszletek lényegtelen én is őket. csak nem szólnak hozzánk csak nagyon udvariasan . azzal a kedves ártatlan arccal. és ők annyira el vannak . annyira jól kijönnek és nevetnek mi meg ... . nagyon fáj a szívem. már 3 hete . az a lány akivel vagyok vele nagyon jól kijövünk. és nem volt 1 hétig mert beteg volt . és egyedül voltam . akkor kezdett el fájni . az orvos azt mondta stresz miatt . n vagyok vissza húzódó. nagyon jó a humorom és szeretek élni. de eszre vettem magamon h magyon kezdek be depizni és nagyon rosszul esik ez az egész. vannak egyéb problémáim is ... magammal ami meg csak rá tesz egyel. szóval... valami biztatás?
2018. nov. 27. 15:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha megprobalnal vkivel/vkikkel baratkozni ott? Az egesz csoport ugysem lesz a baratod, de egy par ember azert nem artana.
2018. nov. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!