Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Személyiség zavar jelei...

Személyiség zavar jelei lehetnek ezek?

Figyelt kérdés
Anyum most elmondta, mit vett észre rajtam az elmúlt években. Azt mondta, sokszor fenn hordom az orrom. Pedig én ezt nem is veszem észre, és megbántok vele másokat. Máskor pedig elég dühös és undok tudok lenni. Amivel szintén megbántott másokat. De mindeközben legbelül tudom hogy ez nem helyes,de nem tudom elhessegetni. Utálom magam ezért, sokat szenvedek meg gyötrődök emiatt. Elhúzódók az emberektől, utálom őket sokszor, ha olyanom van mindegy ki vagy mi nem nézem csak meggondolatlanul beszélek. Mindent egyedül szeretek csinálni. miközben nagyon magabiztosnak mutatom magam,közben meg durván szorongok. Egy buszra nem vagyok képes felszállni. Családomnak is nagyon nehéz, ők sem értik mi ez. De igazából én sem. Mostmár olyan szinten vagyok hogy enni se megyek már ki. Mindent a szobámban csinálok, csak fürdőbe megyek ki. Sokszor utálom magam a világot meg mindenki mást. Ha sok ember van körülöttem menekülőre fogom a dolgot, mert csapdába érzem magam. Bocs, hogy egy kicsit hosszú lett.

#személyiségzavar #évek óta tart
2018. nov. 27. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Minel elobb fordulj orvoshoz, mert ez sulyos eset mar, es ezt nem bantasbol mondom, en is ilyen szinten voltam, csak en a masik veglet vagyok, a vegtelensegig konflikutus kerulo.
2018. nov. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mit tud kezdeni ezzel egy orvos?
2018. nov. 27. 15:34
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget
2018. nov. 27. 15:35
 4/8 anonim ***** válasza:
Pszichiaterre / pszichologusra gondoltam :)
2018. nov. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem odaírni, hogy sokszor nem lehet velem bírni, pedig esküszöm nem rossz szándékból teszem. Sokszor veszekedni kell velem hogy normálisan felöltözzek, vagy viselkedjek normálisan. Anyum magát hibáztatja ezért, amikor már nagyon kiborul a fejemhez vágja hogy miért vagyok ilyen? Nem tudja mit rontott el, de amúgy nagyon türelmes velem. Szabályokat képtelen vagyok betartani, engedelmeskedni meg abszolút képtelen vagyok. Hiába szeretnék.
2018. nov. 27. 15:44
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudom, de nem akarom hogy gyógyszerezzenek.
2018. nov. 27. 15:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez nem biztos, hogy személyiségzavar, lehet az is, de más betegség/rendellenesség is. Keress meg szerintem is egy pszichológust és egy pszichiátert. A gyógyszerszedés sem a világ vége, csak itthon mindenki stigmatizálja azokat az embereket, akik gyógyszert szednek, de az nagyobb felelőtlenség, ha tényleg baj van, és kezeletlenül hagyja az ember a problémáját, mert a családra is negatívan hathat.
2019. jan. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pszichoterápia, idegennel nem leszel undok, nem fogsz merni.
2019. máj. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!