Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez miért történik velem?...

Ez miért történik velem? Keressek fel egy szakembert? (Több lent)

Figyelt kérdés

Szóval

Depressziós vagyok. Kb 1 éve..

És szó szerint bele is betegedtem. Ez miatt járkálok a kórházba, nemrég mentők vittek be..

Szedem a kedélyjavító-t 1000-rel.. De semmi.. Csak ingerlékenyebb vagyok és fáradékonyabb.

Azt érzem hogy nem vagyok jó semmiben. Csúnya vagyok mint egy darab rohadt krumpli.. És folyton szomorú.

A buszon majdnem elkapott a sírógörcs..

Folyton öngyilkos gondolataim vannak, és nem is egyszer próbálkoztam..

Senki sem látja rajtam hogy mi van, az eröltetett boldogság miatt. Pedig már nem bírom sokáig.

Itthon folyamatosan dühös/mérges vagyok. Folyamatosan csak azon kattogok hogy semmit sem fogok elérni..

Iskolába sem járok be.. Egy héten max 3x..

Energiaitalt is iszom.. Direkt.. Hogy tönkretegyem magam..(egy nap legalább 3-4et megiszok)

Vagdosás is volt.. De mostanában nem merem csinálni, nehogy valaki meglássa..

Már rászoktam a dohányzásra is, csak hogy egy kicsit oldjam a feszültséget..

Dühkitöréseim is vannak.

Nagyon félek magamtól..

Szakemberhez nem merek fordulni.. Félek hogy ez lesz a téma a suliban.. Hogy milyen bolond vagyok stb..

Félek mindenkitől, félek az egész világtól..

Nem akarok élni..


Mit kellene tennem?

(16/l)


2018. nov. 29. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Sok fény kell, napos időben tartózkodj a szabadban teljes fény mellett, otthon használj erős izzólámpát, ne ülj félhomályban, ne dohányozz, mert az jelentősen csökkenti a vér oxigénszállító képességét. Keress magadnak értelmes elfoglaltságot, tevékenységet, mindig tegyél valami hasznosat.
2018. nov. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pedig fel kellene keresned egy szakembert mindenképp! Sz*rd le, hogy mit gondolnak mások. Az egészséged sokkal fontosabb.

Ha szeretnéd, hogy jobban érezd magad akkor tedd meg ezt az első lépést.

2018. nov. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2018. nov. 29. 20:00
 4/5 anonim válasza:

Több ok van, hogy miért történik ez veled.

1, önsajnálat, önsajnáltatás ("Energiaitalt is iszom.. Direkt.. Hogy tönkretegyem magam.." + "Folyamatosan csak azon kattogok hogy semmit sem fogok elérni..")

2, pszichológiai betegség (dühkitörés, sírás a semmiből, félelem, paranoia)

3, elnyomottság, valaminek a hiánya, boldogtalanság


Menj el pszichológushoz és pszichiáterhez, mert ez nem normális! Itt sajnos senki se tudja fogni a kezed és vinni orvoshoz. Neked kell menned és nem beletörődni ilyen fiatalon! Anyukáddal beszélj, az nem lehet hogy nem veszik észre ha ekkora baj van! Köteles a gyerekét orvoshoz vinni!

Lépj, hogy kikerülj ebből az állapotból és ne hallgass a sok fafejre, eleve nagy hülyeség meghallgatni a rosszakarókat!

2018. nov. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én keresztül mentem depin 2011-ben, sajnos a napfény hiánya a legrosszabb ez a novemberi szürkület borzasztó de gondolj arra túléled jön a tavasz. ADdig is tűzz ki reális célokat amikért érdemes minden nap küzdeni, menni fog csak akarni kell.
2018. dec. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!