Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Frontin kezelés végén a...

Frontin kezelés végén a pszichiáternek meg vannak az eszközei arra, hogy lehozzon a gyógyszerről?

Figyelt kérdés

Felmerult bennem az a gondolat, hogy rengeteg benzo fuggo van, gondolom mindegyik fuggoseget egy kezeles elozte meg, miutan a doki nyilvan megkiserelte a leszoktatast.

Kerdesem: a doki valoban lehoz a szerrol? Vagy annyira nehez, hogy a függő egyén inkabb neki se all leszokni?


2018. dec. 1. 16:04
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
A legtöbb Frontinos placebónak szedi!
2018. dec. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A doki azt mondja meg, hogy "akkor most fokozatosan csökkentsd az adagot ennyire ekkor és ekkor, utána még kevesebbre emekkor"

A beteg ha ezt nem tartja be, már nem az orvos hibája.

2018. dec. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor minden esetben a beteg a hibas?
2018. dec. 1. 16:19
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok látnok, igy nem állíthatom hogy MINDIG a beteg a hibás. de azok akiket én ismerek nem tartották be azt amit a doki mondott. Úgyhogy ott a beteg a hibás.
2018. dec. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Gondolom rossz erzes a megvonasi tunet. Es a szegeny ember gyava ezeket atelni.
2018. dec. 1. 16:31
 6/10 anonim ***** válasza:
Én egy évig szedtem 0,5-ös Xanaxot. Amikor a mentális problémáim jobbak lettek elfelejtettem szedni.
2018. dec. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
"Gondolom rossz erzes a megvonasi tunet. Es a szegeny ember gyava ezeket atelni." N
2018. dec. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt nehéz leállni róla, csak tettem amit a doki mondott. Apránként, fokozatosan csökkentve.
2018. dec. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én amikor rájöttem, hogy milyen nyugodt leszek a frontintól, eszem ágában sem volt leszokni. Aztán amikor meg már hülye lettem tőle, nem segítettek az orvosok. De lassan csökkentgetve el tudtam hagyni. Nem kellemes, de nem is lehetetlen vállalkozás.
2018. dec. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ertem, koszonom a valaszokat, sokat segitettetek.

Tovabbra is fogom szedni, aztan majd a doki segitsegevel leteszem.

Meg mindig jobb szedni, mint ebben az allapotban szenvedni.

2018. dec. 2. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!