Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem engednek haza a kórházból...

Nem engednek haza a kórházból mert azt hiszik hogy bolond vagyok. Nincs nekem semmi bajom csak nincs kedvem beszélgetni senkivel és nem szólok senkihez Egyedül akarok lenni. Mit tegyek hogy megértsék?

Figyelt kérdés
Még a férjem is úgy beszél hozzám mintha hülye lennék.
2018. dec. 1. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Akkor ne irogass. Ülj a sarokba és szorítsd a szád össze.
2018. dec. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Saját felelősségedre távozhatsz. Nem tarthatnak csak úgy bent, fogod magad és hazamész. Erőszakkal nem foghatnak be, oda sem kötözhetnek az ágyhoz. A férjedet meg küldd el a fenébe.
2018. dec. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Saját felelősségedre távozhatsz."


Pszichiátriáról nem távozhat szabad felelősségére, ha úgy ítélik meg, hogy ön vagy közveszélyes.

2018. dec. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez így igaz. Engem se engedtek ki, noha a mentős aki átszállított másik helyre, rögtön megjegyezte, hogy semmi keresnivalóm itt. A másik helyről rögtön ki is engedtek. A probléma csak az volt, hogy szó szerint mindenemet, a kabátomat és a cipőfűzőmet is elvették és rokonnak adták oda órákkal az átszállítás előtt. Telefon se volt nálam, vagy igazolvány, meg kulcs, pénz. Elég "kalandos" volt hazakeveredni.

Úgyhogy eléggé furcsállom, hogy nem engednek, de azért telefon van... ezt hogy? (Valódi kíváncsiság, bocs ha bunkónak hangzik.)

2018. dec. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Férjem adta oda a telefont:)
2018. dec. 15. 19:20
 6/6 anonim ***** válasza:

Oh! Értem.

Végül is mi lett a történet vége ha szabad kérdezni? Mert gondolom azóta már csak nem vagy még mindig bent. (Remélem.)

2018. dec. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!