Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez drog okozta pszichózis...

Ez drog okozta pszichózis lehetett?

Figyelt kérdés
1 hete kristályoztam, eleinte jól éreztem magam jó kedvem volt, feldobott voltam. Ez tartott 3-4 órán keresztül. Aztán mintha ezt az állapotot elvágták volna... Kiürült a fejem semmi gondolatom nem volt kb. kommuniákcióképtelen voltam, mozogni alig tudtam nem volt kedvem és képes se voltam arra, hogy valamit csináljak. Aztán ez az allapot eltartott kb. 15órán keresztül aludni nem tudtam csak szenvedtem ebben a kutya állapotban.
2018. dec. 2. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
hát ugye azt tudod, hogy a kristályosok kb 5 évig élik túl?
2018. dec. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Szerencséd, hogy nem a diliházban kötöttél ki. Van akinek úgy bezavar a mentális állapotába, hogy többé egészséges ember nem lesz belőle.
2018. dec. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem volt pszichózis.

Ilyen az MDMA. Szerotoninod kiáramlik, eufóriát érzel, aztán amikor végetér a hatás nem lesz szerotonin és szarul vagy. Ennyi

2018. dec. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja, hát ez ilyen. A hatás nem tarthat örökké. Nem egy kellemes állapot ez. Szerintem állj le vele. Miért kristályoztál?
2018. dec. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez komoly, hogy be lehet kattanni a kristalytol?

En eddig akarmilyen cuccot nyomtam sose volt semmi.

2018. dec. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Köze nincs a pszichózishoz a kristálynak. Amúgy is mi az hogy kristály? Sok drog van kristályos halmazállapotban. Ha gombáznál, lsd-znél, salviáznál, dmt-znél vagy más hallucinogéneket használnál és hajlamod van pszichotikus betegségekre, előhozhatják.
2018. dec. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A 6-os jol mondja!
2019. jan. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nyugodtan kristály egészséges
2019. jan. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!