Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A munkáltató felé kötelező...

A munkáltató felé kötelező jeleznem, hogy pszichiátriai kezelés miatt vagyok táppénzen?

Figyelt kérdés

A házidoki ráírta a táppénzes papírra, hogy a továbbiakban a psychiátria tart táppénzen.

Ez a táppénz lap pedig a munkáltatóm elé fog kerülni. Magyarul az egész iroda ezen fog csámcsogni.


2018. dec. 4. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, semmi köze hozzá. Táppénzen vagy tehát beteg vagy, most az tök mindegy hogy miért.
2018. dec. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A munkáltató felé miért nincs egy másik fajta szimpla igazolás, amin nincs rajt az ok ??
2018. dec. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez jó kérdés.. eleve mi közük hozzá.
2018. dec. 4. 21:05
 4/5 anonim ***** válasza:

NEM! Nincs is joguk tudni! Nekem ezt orvos mondta. Viszont a rohej az, hogy amit a pszichiatria ad tappenzest, a belyegzon ott is rajta van h pszichiatria...szoval igazabol a gyakorlatban ugy mukodik, hogy sajnos ki lehet talalni konnyen.

Nagyobb cegnel max a HR-es latja, etikatlan dolog lenne kiszivarogtatnia hogy a Gizi tappenzes papirjan mi volt. Kisebb cegnel basszus...az szivas. Szerintem a dokit kerdezd meg, hogy nem lehetne-e ezzel valamit csinalni. Voltam mar olyan helyen, ahol ezt meg tudtak oldani. Es olyan helyen is, ahol nem. Szoval rendelo meg doki fuggo, de egy kerdest meger, hogy rakerdezel, hiszen az erdekeidrol van szo!

2018. dec. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon duhos lennek, ha a fonokasszonyom (aki amugy utal engem) szepen elkezdi hiresztelni, hogy milyen kezelest kapok.

Ezek az en magan jogaim nem?

Megkerdezem a Gondozoban hatha.. de ketlem, hogy meg tudok egyezni veluk.

2018. dec. 5. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!