Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Melyik pszichológusnőtől...

Melyik pszichológusnőtől fogadnátok el inkább tanácsot? ( tegyük fel, hogy mindketten jó szakemberek)

Figyelt kérdés

1) külsőre- nőies, mindig magassarkú+ szoknyában jár, sminkben, sokat ad a külsejére, drága ékszerek/táskák

Belsőre- kedves mindig, nyugodt, kiegyensúlyozott de távolságtartó, magáról sosem beszél még ha kérdezi a páciens akkor se, szépen fogalmaz megfontoltan


2) külsőre- lazán öltözik. Bakancs, össze-vissza ruhák. Nem sminkel, frizurája kb mint amit elaludt és nem fésült meg

belsőre- szókimondó, érzelmekkel telten beszél, magáról is szívesen oszt meg dolgokat, bájos, mosolygós


2018. dec. 6. 02:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%

Bármelyiktől, csak nincs pénzem rá. Az első típus 15/óra, a másik 10.

Ennél olcsóbb a pultos, akinek köntöm az életem, miközben ő a pohárba önt.

2018. dec. 6. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Az első. A pszichológus ne beszéljen magáról
2018. dec. 6. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%

2.

Az elsőben nem tudnék megbízni. Lehet valaki a világ legjobb szakembere is, ha bízni nem tudok benne, az pont a psziché világában semmit sem ér.

2018. dec. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
34%
Miért nem tudsz az elsőben megbízni? Mert nem beszél magáról? Hát ne is tegye, nem az ő lelkivialga a kérdés, hanem a paciense
2018. dec. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
37%
Engem kifejezetten idegesitett, amikor a pszichologusom elkezdett az o csaladi problemairol beszelni, like wtf. Ennyi erovel basszu o is fizethetne nekem. Ugyhogy mindenkepp az elso.
2018. dec. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
32%
3. Nem azért nem bízok meg benne, mert nem mesélget magáról, hanem mert távolságtartó, és magába zárja az érzelmeit. Tisztában vagyok vele, hogy hivatalosan így kell, viszont én az olyan orvosokat szeretem, akik számomra emberiek. "Szépen fogalmaz megfontoltan" írja a kérdező, ez általában olyan "nesze semmi fogd meg jól" tanácsot szokott jelenteni. Ha pedig nem felel valaki arra, amit kérdezek, vagy semmitmondó választ ad, az nekem nem megbízható.
2018. dec. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
28%
2.
2018. dec. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Ajánlom a Terápia c sorozatot. Főleg a 2. évadot.
2018. dec. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
47%
2.
2018. dec. 10. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
41%

Egyikben se! El se mennék hozzájuk! AZ ÖSSZES KIB****TT PSZICHOLÓGUS EGY NAGY BULLSHIT!


Vagy te tényleg azt hiszed, hogy ezek érnek bármit? Mindegyik csak arra megy, hogy minél több pénzzel lehúzzon. Óránként 7 ezer Forintnál kezdenek, általában 10 ezer a gyakori. Illetve nem is óránként, mert a legtöbbje csak 50 percet ad. Szerinted ezeknek az az érdekük, hogy te minél hamarabb meggyógyulj lelkileg? LÓF***T!


Hát nem véletlen, hogy minél inkább arra mennek, hogy jól elhúzzák a kezelést. Hetekig. Hónapokig. Évekig. Persze ténylegesen segíteni nem tudnak mert hát hogyan is tudnának. Évtizedek lelki problémáit nem lehet egy idegennel való beszélgetéssel megoldani - ami azt illeti, sok esetben meg sem lehet oldani. De ezek a csalók nem ezt mondják. Inkább azt mondják, hogy már jól haladsz meg húzzák el előtted a mézesmadzagot, hogy még egy kicsit járj és minden oké lesz. Szemét pszichológusok... egy forintot nem ér egyik sem az alja terápiáikkal. Tapasztalatból mondom. Önként elmentem nem egyhez, hogy hátha tud-e segíteni, de mind csak lehúzott, és pöffögtették a közhelyeiket. Hányok tőlük.


Tudod, hogyan lenne ez igazságos? Ha mérhető lenne a kezelés, és úgy vennéd igénybe a szolgáltatásaikat, ahogyan a boltban vásárolsz. Mint egy árlistáról, például:

- Depresszió: 60 ezer Ft.

- Önbizalomhiány: 45 ezer Ft.

- Stb.

És azért az összegért cserébe addig járhatsz heti rendszerességgel, amíg tényleg el nem múlik a problémád.


Eszébe ne jusson bárkinek is, hogy elmenjen egy ilyen sarlatánhoz, és a nehezen megkeresett jövedelméből ezeket gazdagítsa. Inkább akkor már rúgjatok be.

2018. dec. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!