Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért viselkedik így a barátom?

Miért viselkedik így a barátom?

Figyelt kérdés

A barátommal 1 és fél hónapja járunk együtt. Én 24, ő 26 éves. Viszont vannak fura dolgai. Már az ismerkedést is úgy kezdte hogy nekem minduntalan bókolt, hogy én olyan szép vagyok stb. Azt állítja hogy én jobb vagyok, mint a volt barátnője, én vagyok a legjobb, és még soha nem volt szerelmes senkibe, csak most irántam érez szerelmet. Már a közös jövőnket is tervezgeti. Egyszer mondtam neki hogy nem túl korai-e a közös jövőnkről beszélni, akkor erre kiakadt és azt mondta, hogy akkor nem beszél róla, meg még a torkomat alul is megfogta kicsit. Azt mondta hogy csak viccelt.

Facebookon is egy csomó képet tett már ki rólam, telefonján, számítógépén is én vagyok a háttér, még külön album is van a nevemmel együtt, amin olyan képek vannak amin én vagyok.

Előfordult már hogy azzal viccelt, hogy leharap az arcomból egy darabot, megeszi és megsüti. Meg ha mondok valamit, utána azt visszaismétli, és röhög rajta hogy én azt milyen cukin mondtam. Már arra is volt példa hogy tv nézés közben csak úgy lefényképezett. Meg sokszor röhögve mondja hogy mit csinálok pl. hogy nézi a tv-t, hogy megerőltette magát. Arra is volt már példa hogy mondtam valamit a szülei előtt, és kiröhögött.

Volt olyan hogy a mosdóba kellett kimennem egy este többször is, és már mondta hogy nem-e vagyok felfázva. Az is előfordult hogy amikor felültem megjegyezte hogy miért ültem fel, és visszahúzott magához. Meg ha már egy pillanatra nem nézek rá, kérdezi mire gondolok, vagy ha csak nem mosolygok egy pillanatra, már mondja hogy olyan szomorúnak látszom.


2018. dec. 7. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Jézus. Menekülj. Mit vársz tőlünk? Csak ennyit tud egy ép eszű ember mondani neked, neked kell kilépned ebből.
2018. dec. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elég ijesztőnek hangzik így leírva, hogy ennyire behálóz saját maga köré. Nekem ez olyan narcisztikus viselkedésnek tűnik.
2018. dec. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha ennyire idegesít amit művel, akkor miért vagy még mindig vele?

Egyébként szerintem nem normális, he teheted, menekülj.

2018. dec. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Volt már ez a kérdés
2018. dec. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%

"Előfordult már hogy azzal viccelt, hogy leharap az arcomból egy darabot, megeszi és megsüti."


MIÉRT VAGY MÉG MINDIG VELE???

2018. dec. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az nem semmi azért.... :D

Neked kell lépned, minél előbb.

Szakítsd vele. Ez rohadtul nem normális viselkedés.

Ez hatalmas birtoklási vágyra utal, aminek nem lesz jo vége...

2018. dec. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!