Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet ez a betegseg?

Mi lehet ez a betegseg?

Figyelt kérdés

Jól erzem magam csak a teljesitmenyemmel van a baj

Több egyetemem van , de nem latom hasznat

Mivel mikor munkat kapok , aminek nagyon örulök, megvaltaskent elem meg , utana kezdödik , hogy kezd összefolyni minden a munkaban , mintha lassitott filmben lennék , latom hogy beszelnek hozzam, de fele az infonak elmegy , csak azt latom hogy mozog a szajuk . Valahogy mintha nem fognam fel a dolgokat , minden lelassultnak tunik .

Nehezen összpontositok, túl lassan reagalok dolgokra , mintha reflexeim le lennének lassulva

Egy pszichológus azt mondta hogy ez azert van mert ki vagyok égve , es ezert lassultam be

De en tudom hogy mindig ilyen voltam , gyerekkoromban is pont ez volt , sose tudtam mi a hazifeladat , mindig telefonaltam körbe


2018. dec. 7. 21:50
 1/3 A kérdező kommentje:
Folyton meltatlan helyzetekbe kerulök emiatt , megalázó
2018. dec. 7. 21:51
 2/3 anonim ***** válasza:

Az írott szöveggel is ugyanez van?

Érted a különbséget az anya lánya és a lány anyja között?

2018. dec. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálam is fenn áll, sokszor érzem magamon, hogy belassulok csak a munkában. Néha fel sem fogom mint mondanak, olyan szita az agyam. Szerintem is ez kiégés, és a szakma, amiben dolgozom nem igazán nekem való. Magamon észrevettem introvertált típus vagyok, és nem bírok úgy töltődni, ha folyton nyüzsögnek körülöttem, az ilyen helyzetek is kiégéshez vezetnek sajnos.
2018. dec. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!