Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kihez forduljak ha depressziós...

Kihez forduljak ha depressziós vagyok?

Figyelt kérdés
17 vagyok, nem súlyosan de depressziósnak érzem magam, szerintem ez nem ilyen tipikus tini problémázás. Szükségem van rá hogy valakivel beszéljek erről de nem közeli hozzátartozómmal. Leginkább pszichológushoz szeretnék fordulni de aki a suliban van az nem jöhet szóba (csak rosszat hallottam róla). Honnan szedjek egy ingyenes szakembert? Egyelőre a szüleimet sem szeretném beavatni.

2018. dec. 10. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
háziorvos be tud utalni a pszichiátriára
2018. dec. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el a körzeti háziorvosi rendelőbe és kérdezd meg tőle. Biztos tudja, hogy kik az elérhető pszichológusok a körzetben.
2018. dec. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Valszeg ezt fogom tenni, de...nagyon szeretnék mindenkit kihagyni akit ismerek. A háziorvosom is elmondaná a szuleimnek.
2018. dec. 10. 19:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Ebben nincs semmi szégyellnivaló,a szüleidet nem igazán lehet teljesen kihagyni. A pszichológus segíthet,de először szerintem a szüleidnek kéne elmondani,hogy ez van,szükséged lenne egy pszichológusra.
2018. dec. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért kéne a szüleit beavatnia? 17 éves a kérdező, majdnem felnőtt. Joga van azzal beszélnie a saját problémájáról, akivel akar!
2018. dec. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Apádhoz egy atyai pofonért.

Aztán térj meg, és:

"menj el, és többet ne vétkezz" .

Önsajnálatot felejtsd el, legyél jobb ember.

2019. jan. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!