Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszáns vagy nyugtató...

Antidepresszáns vagy nyugtató segíthet?

Figyelt kérdés
Eddig mindig ellene voltam a mentális betegségek gyógyszerrel kezelésének , mert úgy voltam vele, hogy a problémát úgysem semmisíti meg. Régebben volt valóság alapja annak, hogy rosszul éreztem magam(nem jöttem ki jól a körülöttem lévőkkel, családommal stb). Viszont mostanában kezdek rájönni, hogy sok minden a fejemben lehet. Persze nem minden, de például van amikor valaki kedvesen viselkedig, mond egy dícséretet és én napokig azon gondolkozom, hogy vajon komolyan gondolta-e, vagy csak azért mondta, hogy utána kinevessen emiatt. Tudom ez elég furcsán hangzik, de az ilyenek miatt már alig tudok koncentrálni. A vége mindig az hogy beképzelem, hogy utálnak és így én is másképp viselkedem velük szemben. Viszont csak mostanában jutott eszembe hogy talán minden csak a fejemben volt és amiatt jutottam ide. Esetleg kéne szednem valamit ami ezt a fajta (valószínűleg alaptalan) idegeskedést megelőzheti?

2018. dec. 10. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
24%
Nem, mert ezek veszélyes mérgek. Az lenne a megoldás, ha a környezeteden változtatnál.
2018. dec. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt sokan mondták, csak a környezetemmel semmi baj. Mindenki kedves csak én kezdem el túlgondolni a dolgokat.
2018. dec. 12. 20:51
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Nem a környezeteden kell változtatni, hanem a táplálkozásodon. Az étolajok és a glutén rengeteg mentális betegség okozói. (Pontosabban nem betegségek, csak visszafordítható elváltozások.)
2018. dec. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!