Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Csak szerintem para, hogy...

Csak szerintem para, hogy mindenféle elmebeteg él (het) körülöttünk?

Figyelt kérdés
Bipolárisok,skizofrének,nárcisztikusok, pszichopaták...stb. Olyan emberek akik már vendégeskedtek pszichiátrián hosszabb-rövidebb ideig most pedig itt élnek velünk. Én az ilyeneket nem engedném vissza a társadalomba. Ma ezen gondolkodtam és teljesen kiválasztott.

2018. dec. 10. 22:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%

Mekkora tudatlan barom vagy, mar bocsi.

Tök jó, fel sorolsz egy csomó hangzatos betegséget de kb. Semmit nem tudsz róluk.

Azt még meg érteném ,hogy egy pszihopatát miért nem engednél emberek közé, de egy bipolárist?

Egy bipoláris is tud normális életet élni képzeld, nyilvan jár pszihiáterhez néha meg szed gyógyszert de teljesen normális.(nagynéném az, két gyereket nevel).

2018. dec. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A bipoláris sem véletlenül került fel a listára. Ismerek többet is. Szerintem semmivel nem jobbak a skizofréneknél. Bármikor elkattanhatnak és akkor kitudja mit tesznek. Persze szedhetnek gyógyszert és eljátszhatják a mintapolgárt de ez nem változtat a tényen hogy elmebetegek.
2018. dec. 10. 22:15
 3/13 anonim válasza:
78%
A bolondokat se kellene kiengedni, mert csak ide jönnek GYK-ra hülyeségeket kérdezgetni meg okoskodni. Hopika..
2018. dec. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%

Ezen az alapon a gyilkosok se kéne, hogy köztünk éljenek.

Igaz még nem tette meg, majd netán ezután, de biztos, ami biztos.

Még az is lehet, hogy nem is teszi meg, de inkább legyen tuti a dolog.

2018. dec. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Miért kell személyeskedni és sértegetni? Szerintem járj utánna annak a betegségnek egy kicsit és megtudod miről beszélek. "Hoppika..."


Te is egy ilyen elfajzott elmebeteg vagy gondolom és most foggal-körömmel harcolsz az igazság ellen. Pedig be kell látnod hogy a te helyed nem kinn lenne, hanem jó alaposan elzárva a többi embertől.

2018. dec. 10. 22:24
 6/13 anonim ***** válasza:
29%

Volt régen helyük, de sajnos bezárták:

[link]

Valakiknek nagyon kellett ez az egyébként gyönyörű műemlék épület és park. De mire? Azóta is ott áll, üresen...

Szomorú, hogy beteg emberek és ápolóik, orvosaik sorsa ennyire nem érdekelte az akkori illetékeseket.

2018. dec. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
Az elmebetegségeket, azok elnevezését és definícióját azért találták ki, hogy egy kalap alá véve könnyebben kezelhessenek egy-egy, hasonló tuladonságokkal rendelkező emberekből álló csoportot. Ez a kezelés gyakran többet árt, mint használ, mivel a legtöbb esetben nem jellemző minden tünet minden diagnosztizáltra. Ezen kívül, ha egyszer is elmész egy ázerhez azzal, hogy nyominak érzed magad mostanság, valószínűleg egy-két doboz gyógyszerrel térsz majd haza. Akkor tehát már el is könyvelheted magad őrültnek? Azért mentél, hogy jobban legyél, de képzeld el, mekkora törés lenne egy lélekben, ha ehelyett bezárnának. Vagy mit gondolsz, mire lenne szükség ilyenkor? Lobotómiára?
2018. dec. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Ha esetleg te vagy a családodból valaki lenne mentális beteg, akkor is így vélekednél?

Ugyanis ezek se, ugyan úgy mint a többi betegség, nem válogatnak!!!

2018. dec. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam 1,5 évvel ezelőtt állapították meg hogy bipoláris vagyok. Jellemző, hogy 25-35 éves kor körül alakul ki. Én 28 voltam akkor. Na most mi van, ha egyszer te is belekerülsz ebbe? Hogy ér egy nagy trauma vagy csak úgy spontán elkezdődik. Önként és dalolva bevonulná egy bentlakásos intézetbe, pszichiátriára, és nem mennél többet "normális" emberek közé amint kimondják rólad a diagnózist? Tudod-e hogy a híres emberek, főleg a művészek jó része szintén mentális betegségben szenved(ett)?
2018. dec. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérlek, ne etessétek a trollt. :)

Úgysem tud mit tenni.

2018. dec. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!