Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi ennek a jelenségnek a...

Mi ennek a jelenségnek a jelentése?

Figyelt kérdés
Egyszer már mintha olvastam volna róla cikket, de nem emlékszem rá. Szóval úgy néz ki a dolog, hogy fekszem elalvás előtt, és egyszer csak szokatlanul kicsinek érzem magam. Vagy valamelyik végtagomat aránytalanul nagynak vagy kicsinek érzem a testem többi részéhez képest. Esetleg úgy érzem, hogy valami "húz" az egyik irányba, ez a leggyakoribb. Ritkán fordul csak elő, rendszer nem nagyon van benne. Tegnap pont volt ilyen, és nem igazán van olyan dolog ami frusztrálna vagy negatív lenne az életemben. Máskor sem nagyon tudtam mihez kötni. Ötletek? Igazából nem korlátoz vagy zavar semmiben, csak érdekes és nem tudom mi az oka.
2018. dec. 11. 01:52
 1/1 anonim válasza:
Esetleg Alice Csodaországban szindróma.
2019. jan. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!