Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez depresszió lenne? Vagy egyéb?

Ez depresszió lenne? Vagy egyéb?

Figyelt kérdés
Az egész úgy egy hónapja kezdődött, majdnem kettő.. Olyan tuneteim voltak először, hogy magas vérnyomás, motoros nyugotalanság, és ezáltal nem aludtam egy hétig, és újabb tunetek jelentkeztek ezalatt a hét alatt, izomfájdalom, a lábaim fájtak, gorcseim voltak, ha mosolyogtam, akkor fájt, pokoli fejfájásom volt, és volt ongyilkos gondolatom is egyszer, nagyon hirtelen kezdodott ez.. A nyugtalanság miatt enni nem tudtam egy hétig, most izomfájdalmaim vannak, fáj a fejem, remegéseim vannak, volt hogy annyira remegtem, hogy az egész testem berezonált.. Van mikor jól, van hogy nem alszom jól.. De ez így nem életképes állapot, a régi énem hiányzik, hogy oszinte legyek, boldog voltam, élveztem mindent, és hálás voltam mindenért.. Egyébként hipochondria is kialakulhatott szerintem, felek a testi karosodastól, esetleg nem alszok eleget.. Kényszeresen figyelem magam, mit csinálok, hány óra van, ami a furcsa, hogy ez a rángás inkább egyoldali, a baloldalon jelentkezik, és a bal lábam sokkal jobban fáj, mint a jobb. És nem érzem jól magam. Nemsokara megyek pszichologushoz, tudnátok tanacsot adni?
2018. dec. 11. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem ez őszintén szólva inkább valami neurológiai elváltozásnak tűnhet a leírtak alapján. Volt MRI?
2018. dec. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem volt, mit értesz ezalatt?
2018. dec. 11. 14:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Hogy valami neurológiai betegséged van, tehát nem pszichés tünetek. Tényleg nem ártana egy orvoshoz azért elmenned. Nem megijeszteni akarlak én se, de ki kell zárni a szervi okokat, mielőtt terápiába kezdesz.
2018. dec. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Írnék akkor, volt egy csajos ügy, meg meditaciofuggo voltam, nem tudom ez okozhatott e ilyen tuneteket?!
2018. dec. 11. 17:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindenkinek vannak ilyen "ügyei".

A meditációfüggőség gőzöm nincs mivel jár, nem is hallottam még róla, de valószínű nem ettől van.

2018. dec. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia, az javaslom, hogy mindenképpen menj el testi kivizsgálásra is.
2018. dec. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!