Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mik a pszichopata jellemzői?...

Mik a pszichopata jellemzői? Milyen jelekből lehet tudni, hogy az illető pszichopata?

Figyelt kérdés
Itt az antiszociális személyiségzavarra gondolok.
2018. dec. 12. 09:31
 1/7 anonymousreview60 ***** válasza:
27%

Tanulj meg gondolkozni! 21. század ... Tehát? ... Tehát? Google!!

[link]

Szívesen!

2018. dec. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Sajnos sokszor semmiből, csak akkor jösz rá, amikor túl késő és felforgatta teljesen az életedet.

De ha egyszer tapasztalsz ilyet, utána óvatosabb leszel, és könnyebb észrevenni az ilyet, és messzire el fogod kerülni.

A hanghordozása lehet furcsa, olyan érzelmeket megjátszó, mintha egy normális érzelmi szinttel rendelkező ember szinjátszó szakra járna és próbálná nagyon nyomatékosan kifejezni az érzelmeket. :D (az antiszociális a teatrális személyiségzavarok csoportjába tartozik)

Az is gyanús lehet, ha embereket ócsárol és lebecsmérel a közeledben. Mindegy ha az a testvéred, anyukád, szomszédod, a boltos néni, vagy a szemben sétáló idegen. Másokat nagyon szeret kritizálni és bántani.

Hazugságokat terjeszt mindenkinek és mindenkiről. Imád jelenetet rendezni és családtagokat, barátokat, mindenkit egymás ellen ugrasztani, uszitani.

Eljátsza, hogy ő mennyire jót akar neked, de valójában irigy rád, utál és hülyének néz, amiért bedőlsz a manipulációjának.

Általában gazdagok és sikeresek, sok vezető beosztású, politikus, üzletember rendelkezik pszichopátiás személyiségzavarral. De nem feltétlen muszáj hogy ilyen legyen, lehet tanár is meg buszsofőr is. Ebben az esetben a gyerekéből csinál majd "valakit" aki majd jó fényt vet rá és azt tükrözi rá vissza, hogy ő egy sikeres szülő.

2018. dec. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Többnyire ezek jellemzőek. Nekem van tapasztalatom személyiségzavaros emberekkel. 17 évesen eszméltem rá, hogy az egyik nagymamám pszichopata és neki köszönhető a szétesett családom és az összes egykor normálisan működő, mára teljesen tökretett emberi kapcsolatok körülöttem.
2018. dec. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hmm. Ismerős.
2018. dec. 12. 10:10
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
A pszichopaták 3 legmarkánsabb jellemzője: Nem tanul, nem szeret, és nem szorong. meg tudja ezeket játszani, csak VALÓJÁBAN nem éli át.
2018. dec. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
19%

Pszichopata vagyok, születésem óta soha nem éreztem sem szeretetet, sem bűntudatot. Sok helyen olvastam ezt a "nem tanul, nem szeret, nem szorong" baromságot. Képzeld, a pszichopaták is megtanulnak pl. írni, olvasni, meg egy csomó egyéb dolgot is.

Valami fogyatékos megpróbálta így, röviden leírni a pszichopaták jellemzését, a sok hülye meg gondolkodás nélkül elhitte.

2018. dec. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
96%
A nem tanul, az azt jelenti, hogy a saját hibáiból nem tanul. Ergo egy pszichopata újra és újra elköveti ugyanazokat a rossz cselekedeteket bűntudat nélkül.
2018. dec. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!