Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Minden este igy alszom el....

Minden este igy alszom el. Valaki segítene?

Figyelt kérdés
Lassan rendszeressé válik az, hogy úgy alszom el nap mint nap, hogy alvás előtt nagyon sokszor beszédülök, mintha elájulnék. Majd hirtelen arra riadok fel hogy remeg az egesz testem, es borzalmasan nehezen tudok elaludni. Valaki tudna segiteni, hogy mi lehet a gond?
2018. dec. 13. 15:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Jesszus, én megijedtem olvasás közben.

Háziorvosnak mondtad ezeket?

Érdemes lenni labort csináltatni, vérnyomást meg cukrot mérni, esetleg este is, ha van rá lehetőség.

De az is lehet, hogy neurológiai elváltozás, semelyik nem vicc igazából.

2018. dec. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem, senkinek se beszélek ezekről.
2018. dec. 13. 15:47
 3/11 anonim ***** válasza:
Pedig kellene. Vannak alváscentrumok ahol ezt vizsgálják és gyógyítják. Ott tudnak csak segíteni.
2018. dec. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mérd meg a vérnyomásod!az is nagyon valószínű, hogy túlhajszolt lehetsz, vagy nagyon stresszes! Én mikor túlhajtottam magam melóban, túl voltam fáradva, akkor voltak ilyenek, hogy alvásból felriadoztam a semmire, mint akit megijeszttetek.Volt, hogy aszivem is majd kiugrott és felugrott a vérnyomásom.Most nincs egy ideje melóm, nem mintha ez jobb lenne, valahol ez is stresszel, de az slvásom rendeződött legalább.Tehát fizikailag kipihentem magam és sok tünetem elmúlt!

Kávét, energiaitalt el kell hagyni.

2018. dec. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A stressz dologban lehet valami, borzalmasan az életem része, nem tudok mitcsinálni vele, azért köszönöm
2018. dec. 13. 15:57
 6/11 anonim ***** válasza:

Munkahely váltáskor nekem is volt ilyen, ès izzadtam közben remegtem. Stressz miatt volt. Plusz sokszor úgy éreztem hogy valami más világban vagyok, tompán hallottam, lüktetett a szemhéjam.

Érdemes lenne orvoshoz menned, mert lehet hogy nálad nem csak a stressz játszik.

2018. dec. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Akkor úgy tűnik, megvan a tettes! De sajnos astressz, idővel fizikailag is képes romboló hatást keltetni a szervezetben, például ahogy említettem, magas vérnyomáshoz vezethet.ami veszélyes.Tehát mindenképp érdemes lenne orvoshoz fordulni.Ezen kívül sok egyéb betegség kiváltója lehet még a hosszú ideig fennálló stressz.

Ha tudsz relaxálni (ha nem tudsz, könnyen elsajátíthatod ezt az egyszerű lazító technikát), akkor alkalmazd minden nap, ha van pár szabad perced.Felkelés után, vagy alvás előtt a legjobb, de végülis jó bármikor, ha tusz szánni rá legalább 10 percet.a nyugtató teák is segíthetnek.Ha az sem segít, érdemesebb lenne orvossal feliratni valami enyhe nyugtatót.Én is irattam, nem szedem folyamatosan, de mikor már nagyon rosszul aludtam, 3-4 napig bevettem egy vagy fél szemet, mindíg csak keveset, de arra elég volt, hogy kicsit ellazuljak és jobban átaludjam az éjszakát (nem vagyok dilibogyó párti, de néha jó ha van).Nem szoktam rá, de alegnehezebbeken átsegített és a vérnyomásom is csökkentette.Lényeg, hogy ezt ne tűrd, mert ez már vészjelzése a testednek!

2018. dec. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek!
2018. dec. 13. 16:50
 9/11 A kérdező kommentje:
van annak bármi jelentősége, hogy ez csak esténként jön elő? vagy ez mitől lehet?
2018. dec. 13. 22:43
 10/11 anonim ***** válasza:

6-os vagyok

Nem írtam, de nekem hasmenésem is volt/van és mindig éjszaka. Volt hogy egész éjszaka ment a hasam. Idegeskedésre talán beválhat a magnézium, lehet vitaminhiányod is van.

Mióta szedek multivitamint és normafloret azóta jobban vagyok. A nyugtatótól olyan székrekedést kaptam hogy 3 napig nem mentem wcre.

2018. dec. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!