Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért jön rám néha ok nélkül...

Miért jön rám néha ok nélkül a sírás? 19L

Figyelt kérdés
Az elmúlt 5-6 hónapban néha random napközben rámtör a szomorúság, és akaratom ellenére könnyezni kezdek... nem találom mindennek az okát. Senki sem bánt. Miért történik mindez?

2018. dec. 14. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Stresszre tippelek.
2018. dec. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
30%
Nem maradt valahol elöl felaprított hagyma ?
2018. dec. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Felgyülemlett stressz. Így adod ki magadból a feszültséget. Egyetemistáknál különösen gyakori. Én az egyik félév szorgalmi időszakának végén, amikor napi 3 ZH-t írtam, azon bőgtem el magam, hogy kinéztem az ablakon és megláttam egy falevelet, ahogy lehullik a fáról. :'D Szóval nem kell hozzá semmi kiváltó ok ott és akkor, ha előtte sok kis apró dolog stresszelt.
2018. dec. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm, lehetséges hogy valóban a stressz. 2-es, köszi hogy aggódsz értem, de nem a hagyma az oka;)
2018. dec. 15. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!