Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nemi betegségekkel kapcsolatba...

Nemi betegségekkel kapcsolatban szakértő pszichológust ismertek?

Figyelt kérdés

Sosem volt időm rendesen csajozni, mert mindig dolgoznom kellett, hogy legyen pénzünk. Tavaly végül összejöttem egy lánnyal, akitől sajnos herpeszt kaptam. Mással ugye azóta sem voltam, mert szeretem is ezt a csajt, meg amúgy is félnék, hogy valaki elkapja tőlem a vírust, tök nehéz lenne így ismerkedni ha akarnék. Volt valaki közületek ilyen gonddal pszichológusnál? Nem tudom, hogy szexuálpszichológusra lenne-e szükségem, vagy csak arra, hogy átbeszéljem a dolgokat egy szakemberrel, aki tud enyhíteni azon, hogy betegségtudatom van, meg nem érzem magamat teljesnek, meg nyilván kicsit haragszom is.


22/F



2018. dec. 16. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A nemi herpesz gyakorlatilag semmi. A herpesz egy olyan vírus, ami gyakorlatilag mindenkiben benne van. Ha gyengül az immunrendszer, vagy valaki beteg, akkor aktiválódik. Egyébként pedig nem okoz semmilyen tünetet, vagy problémát. Tehát emiatt kár hanyagolnod a csajozást. Lehet az életedben lesz még 10 nő az életedben, akikből mondjuk 7-nek már eleve a szervezetében lesz.
2018. dec. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57%
Csak akkor kell kerülnöd a szexet, amikor aktív a herpeszed. Egyébként nem fertőz! Nem kell ezen paráznod!
2018. dec. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Engem is nemrég diagnosztizáltak herpesszel.


2-es hozzászóló. Ez tényleg így van? Nekem azt mondták az orvosaim, hogy mindig védekeznem kell ezentúl, még akkor is ha nem aktív az időszak.

2019. jan. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!