Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mért érzem magam depressziósna...

Mért érzem magam depressziósnak ha nem vagyok az? És mit tegyek hogy ne érezzem ezt? 16L

Figyelt kérdés

2018. dec. 23. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Tél?
2018. dec. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hát, ha depressziósnak érzed magad, akkor nem lehet, hogy az is vagy? Ne sértésnek vedd, én is ezt érzem, azon kívül, hogy a suli miatt sok a stressz, minden rendben van az életemben, egyszerűen van, amikor kicsattanok a boldogságtól, utána meg még létezni sincs kedvem.(ez egy kicsit bipolárisnak hangzott, na mindegy). Minden esetre, ha továbbra is rosszul érzed magad, menj el orvoshoz, lehet. hogy valami betegség van a háttérben.
2018. dec. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Phoney ***** válasza:
Azt tényleg elmagyarázhatnád, milyan az a depressziósnak érzem magam, de nem vagyok az... mert ez azért olyasmi, amit az ember úgy vesz észre, hogy érzi.
2018. dec. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Voltam pszichológusnál és azt mondta hogy nem vagyok depressziós. De én azt érzem hogy az vagyok mert rossz kedvem van gyakran, nincs kedvem emberek közé menni. Legszívesebben egésznap egyedül lennék. Beszélgetni sincs kedvem
2018. dec. 23. 14:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Mee unott vagy,meg zavar a tél, a sötét hideg. Szóval csak unalmas, fárasztó és monoton. Meg pl lehet, hogy amikor nem süt a nap, akkor nem tudsz erőre kapni. Mert a Napnak tápláló ereje van. Meg még az kell pl a d-vitamin felszívódásához is. Meg pl ha sötétebb van, leeht, hogy a szervezeted előbb hangolja magát lefekvésre. El kéne utaznod kicsit egy melegebb helyre, változatosság, hogy legyen. Még akkor is ezt kéne tenned, ha nem engedheted meg magadnak; de tenned, akkor is ezt kéne , maximum nem fogod tudni, de ez lenne szerintem az optimális. kis környezetváltozás, meg egy kis napsütés. Esetleg valaki mondta a szolit pl , hogy az is hasonló hatást ér el ugye, mint a napsütés. Szóval télen ez van helyette. De amúgy ezt is mértékkel, nem ész nélkül ám:):)
2018. dec. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*meg szal még lehet, hogy pl flangálnod kéne össze-vissza, de nyomaszthat, hogy pl odakint sötét van, meg hideg, és akkor már eleve nem is olyan szívesen indul neki az ember, hogy csináljon valmait. Mett a hideg pl lehangolja.
2018. dec. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!