Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kitől kérjék segítségét?

Kitől kérjék segítségét?

Figyelt kérdés

Az a helyzett hogy lassan 4 éve vagyok bulimiás, vagdosom magam , öngyilkosságon jár az esszem stb (mindez 16 evésen....) több pszichológusnak meséltem mindenről (szüleimmel nem nagyon beszelek erről mert nem értenek meg és mindenkinek jobb igy ....) utána próbáltam barátaimnak beszélni erről, próbáltak/próbálnak segíteni de NEM LEHET.

Hogyan változtassak? :((


2018. dec. 23. 20:56
 1/2 anonim válasza:

Mi az hogy több pszichológussal beszéltél erről? A gyógyulás hosszú folyamat, van aki évekig jár pszichológushoz ÉS pszichiáterhez. Erről nem beszélgetni kell több pszichológussal, hanem egyhez konkrétan elmenni és végigcsinálni egy terápiát. Szakrendelőben kell felkeresni egy pszichiátert, aki gyógyszeres segítséget ad, igenis ilyen esetben az is kell és ezt el kell fogadni. Majd ő tovább irányit egy klinikai szakpszichológushoz.

Kitartás, segítséggel igenis menni fog a gyógyulás,sokan átestek már ilyesmin. És de, igenis menni fog!

2018. dec. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem vedd a kezedbe sorsod. Kezd el felnőtté válni. Hiába másoknak még nem kell, de neked lehet igen.
2018. dec. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!