Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Deperszonalizációs zavarom...

Deperszonalizációs zavarom van. Volt már valakinek ilyen? Ezzel muszáj pszichológushoz menni? Itthon nem fogok meggyógyulni?

Figyelt kérdés
2018. dec. 24. 11:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Úgy érted pszichiáterhez. Igen, érdemes elmenni,ha nem múlik.
2018. dec. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem 2-3 hónapba telt, míg elmúlt, mondjuk jártam pszichológushoz.
2018. dec. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De én nem fogok pszichológushoz menni az biztos. Mondjatok már valamit hogy gyógyulhatnák meeeg.?
2018. dec. 24. 13:38
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha nem zavar a dolog, akkor tökmindegy, majd idővel elmúlik. Ha nagyon zavarna, akkor meg úgyis elmennél orvoshoz.
2018. dec. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
De nagyon zavar. De nem akarom hogy tudjanak róla a szüleim.
2018. dec. 25. 16:28
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miért szégyelled. Nyilván egy idő után el fog múlni, de miért szenvedsz inkább? Mondd el nekik, és kezdj el pszichológushoz járni.
2018. dec. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Egyik ismerösömnek már elmondtam.. Szüleimnek nem szeretném. én tudom milyen anyukám mit csinálna ha meghallana hogy én pszichologushoz akarok menni.
2018. dec. 25. 20:38
 8/14 anonim ***** válasza:

#7: Gondok vannak,ha más véleményére alapozol. Na meg annál az embernél is,aki problémának tartja a pszichológust.

Magyarország még mindig abban a mély sötétségben él,ahol a közvélemény szerint pszichológushoz bolondok járnak,akiket meg kell kövezni és ki kell rekeszteni,mert csak bolond lehet.

Mellesleg,ez nem pszichológus,hanem pszichiáter tárgyköre. Pszichológus mit tud segíteni? Ez nem lelki eredetű dolog.

2018. dec. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Meg a testvéreim is csak kinevetnének...Biztos h nem megyek
2018. dec. 26. 11:26
 10/14 anonim ***** válasza:

De, ez lelki eredetű, ami az agyban okoz zavart. Lehet tünetileg kezelni, de akkor nem múlik el végleg.

Kérdező, aki téged ezért kinevet, azt csak a buta, gyerekes, éretlen jelzőkkel illetném. De szenvedj akkor, biztos jobb, minthogy a érzelmileg nulla intelligenciával rendelkező emberek kinevetnek.

2018. dec. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!