Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 2018 04 18 pánik rohamom...

2018 04 18 pánik rohamom volt. Leszek még újra normális ember?

Figyelt kérdés
Utána nagyon sokáig szorongásom/depressziós voltam kezelésen is voltam a gyógyszerek hatottak valamien szinten, de most ugy 2 hónopja azt érzem, hogy nem merek külföldre menni ugymond van, hogy otthonrol sem merek ki menni teljesen lefogytam. Mindig csak azon gondolkodom hogy milesz velem a jővöre nézve lesz még belőlem normális ember vagy nem. Ez nagyon meg rémiszt és egyre többet gondolok öngyilkosságra. Ez csak depresszió és csak átmeneti vagy forduljak újra vissza az pszichológus hoz?(22/fiú)

2018. dec. 25. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Tedd meg, amitől félsz, akkor is ha nehéz, mert így meg tudsz változni. Többet ér, mint a pszichológus. Minden depresszió átmeneti, keress dolgokat, amik lekötik a figyelmedet.
2018. dec. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ehhez már kevés lesz a pszichológus, pszichiáterre lesz szükséged. Kevés ideig szedted a gyógyszert, vagy nem a megfelelőt kaptad.
2018. dec. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt és ha igazán magamba néztem, pontosan tudtam, miért, csak addig nem foglalkoztam vele. Az emberi test csodálatos, mindig jelez, ha valami nem tetszik neki
2018. dec. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát akkor az én testem egészen fiatal korom óta jelez. Mivel mindig is utáltam magam amiért állandón szorongtam ha társaságban voltam/vagyok egyszerűven nemtudok úrá lenni a testemen ,de valahogy mostanáig eszt tudtam kordában tartani ,de most már nem birok küzdeni ellene néha azt érzem ,hogy rossz testbe születtem vagy nem érdemlem meg ezt az életet.
2018. dec. 29. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!