Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit gondoltok azokról akik a...

Mit gondoltok azokról akik a vágásaikat mutogatják?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm küldte el nekem néha azt amikor vagdosta magát. És tudom hogy depressziós de nem tudom mit gondoljak róla miért küldi el nekem?

2018. dec. 27. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez is egyfajta segélykiáltás.
2018. dec. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Figyelemhiány, vagy diagnosztizálatlan mentális betegség.
2018. dec. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
14%

Azt akarja, hogy te is vagdosd magad és akkor nem lesz egyedül.

Kb ugyanezt csinálja minden ember, ha megérzik, hogy sikeresebb vagy náluk. Lehúznak az ő szintükre.

2018. dec. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
20%
Mert így próbálja magára felhívni a figyelmet, figyelemhiányos, feltűnési viszketegség stb...
2018. dec. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
92%
Figyelemnhiány, illetve szeretethiány. Egyik ismerősömmep is így volt, de mióta osszejottunk azóta nem csinálja.
2018. dec. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg depressziós és igy próbál segitségért kiáltani, amig nem túl késő. Valószínűleg óriási bajban van. Szerintem ha együttérző vagy, akkor hallgasd meg, hogy mi az oka, és próbálj segiteni neki.
2018. dec. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!