Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért visel meg ennyire, hogy...

Miért visel meg ennyire, hogy már nem beszélek vele? Ez normális egyáltalán?

Figyelt kérdés
Egy volt barátommal már nem tartom a kapcsolatot,ő szakította meg,és azóta minthogyha nem lennék normális. Folyamatosan pánikrohamaim vannak,vagy éppen öngyilkossági gondolataim vannak,már 2 napja nem alszok rendesen,mindig felébredek éjjelente,és nem tudok elaludni. Pedig csak egy barátom volt, tudom,hogy ez nem normális,de mégis ennyire megvisel. Valakinek van valamilyen ötlete/megoldása erre? F
2018. dec. 28. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Sok-sok ilyen eset után rájön az ember, hogy nem szabad ilyen erősen kötődni másokhoz, hiszen a pozitív érzelmek sem kiegyensúlyozottak, az egyik általában többet képzel bele a kapcsolatba, mint amennyi van benne.
2018. dec. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lelkileg biztos megvisel az elvesztése, egy pszichológus tudna legjobban segíteni, szerintem.

Mindenki másképpen dolgozza fel az ilyen és hasonló életeseményeket, pszichológusoknak van rálátásuk ezekre a lelki folyamatokra.

Egy jó kapcsolat vége mindig fájdalommal jár különösen, ha másik fél szakítja meg. Biztos érzékeny vagy lelkileg.

2018. dec. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem az okát, hogy miért szakította meg a kapcsolatot?
2018. dec. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!