Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan akinek túlélte a...

Van olyan akinek túlélte a kapcsolatát a depresszió? Ellenkező eset is érdekelne

Figyelt kérdés

2018. dec. 29. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán a kapcsolata a depressziót, nem?
2018. dec. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, bocsi a figyelmetlenségért :D
2018. dec. 29. 12:38
 3/3 Hasty ***** válasza:
Nekem eddig az összes kapcsolatom rá ment, nemcsak a pár- hanem az összes! De tudod nem csak a depressziót lehet ez miatt okolni! Ha valakit szeretünk és tudjuk mi a betegsége akkor megpróbálunk utána nézni, és megérteni, bár ezt úgy sem fogja senki, akinek nem volt hasonló betegsége, de akkor legalább elfogadni bizonyos dolgokat, hogy a depressziós sosem fogja így élvezni a társasági osszejoveteleket, vagy a nagy nyüzsgét és a feltűnést. Az összes párom megpróbálta rám erőltetni azt, amit kimondtam hogy nem akarom! Tegyük hozzá hogy sosem fogtam őket vissza szándékosan! Mindig mondtam nekik, hogy ettől függetlenül Ők mehetnek, jól érezhetik magukat... Úgy viszont nem volt jó!
2018. dec. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!