Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szokott már le közületek...

Szokott már le közületek valaki zopigen altatorol?

Figyelt kérdés
Súlyos inszomnia jelentkezett nálam stressz és pajzsmirigy alulmukodes miatt. Orvosom zopigent irt fel hogy tudjak aludni és munkába járni. Első nap egy felet vettem be és 6 órát pihentem tőle. Utána pedig már 0,5mg rivotrillal kombináltam az egész tablettát, a 7,5mgmosat. Jelenleg ott tartok, hogy pár óra múlva megébredek, és újból beveszek egy újabb adag rivo, zopigen kombot. Ez 3 hete tart... várom a tapasztalatokat azoktol akik ezt szedték

2018. dec. 29. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
En egy masik Z szert szedtem, de ezek egy kategoria. Nagyon ra lehet kapni, utana mar csak azt lehet csinalni, hogy aprankent csokkented. Mindig egy negyeddel mondjuk. Ugyanigy a Rivotrilt is. Olyan piciket csipjel le beloluk, amitol mèg nem parazol ra fejben, hogy "uristen hogy fogok aludni". Mert ugye itt psziches fugges is van. Adj boven idot magadnak, ez hetekig honapokig is eltarthat, ez egy folyamat. Kitapasztalod magadnak, hogy mennyikkel csokkentsd. Nem szabad tul hirtelen, mert azzal kudarcra iteled sajat magad es meg jobban fuggeni fogsz a bogyoktol. De amugy ne aggodj, nem olyan tragikus a dolog, le fogsz tudni jonni rola!
2018. dec. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
3 hét után még le tudod rakni, apránként. Nagy hiba egyébként, hogy ha felébredsz újabb adagot veszel be. Ezt nem szabad!
2018. dec. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Elkezdtem csökkenteni, és tegnap este már annyira fáradt voltam hogy csak bedoltem az agyba és aludtam minden bogyó nélkül... nem tudom hány órát, de azért volt benne forgolodas is, viszont aminek örültem, hogy végre almondtam is valamit. Írtad első kommentelő hogy ne hirtelen csinaljam, de este tényleg olyan k.o. Voltam hogy úgy éreztem nem kell altató meg rivo. Most reggel nem voltam rosszul csak picit fajt a fejem, pulzusom rendben volt.
2019. jan. 1. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!