Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Frontin miatt fájhat a hátam...

Frontin miatt fájhat a hátam hajnalban?

Figyelt kérdés

Beveszem este az 1 mg-ot, elalszom minden fajdalom nelkul. Aztan hajnalban, lefekvestol szamitott 5-6 oran belul felriadok es erzem, hogy minden mozzanatra lelegzetvetelre faj a derekam a hatam de még a jobb oldalam is.

Kiteszteltem, hogyha 1mg Frontin melle beveszek 0.5 Helex retardot akkor reggelig alszom es csakis akkor amikor magamtol felkelnek akkor erzem a hátfájdalmat.

A nap folyaman elmulik.

Fogok szolni a pszichiaternek, valasszunk masik szorongasoldot.

Mert amugy a kezeles tokeletes, nincs semmi panaszom. De ez a hajnali felriadas utana nem tudok visszaaludni mert csak megmozdulok es szetszakad a hatam...

Jarok hetente gyogymasszorhoz, kiszedi az izmokbol a stresszt de ugyanugy faj.

Mi ez? Fantomfajdalom? Depresszios hatfajas? Vagy lelki eredetu?

Effektive egyik gyogyszer mellekhatasai kozt sem szerepel igazan a hatfajas.


2018. dec. 30. 08:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs összefüggés a Frontin és a hátfájásod között. A Helexet mikor beveszed, akkor gondolom átalszod a hátfájást.
2018. dec. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ha beveszem a Helexet, akkor is faj ebredes utan a hatam csak kesobb kelek. Nem hajnalban hanem reggel.

Elkepzelheto, hogy az antidepresszans okozza?

2018. dec. 31. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!