Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nárcisztikus családtagok,...

Nárcisztikus családtagok, gyász, evészavar?

Figyelt kérdés
Eljutottam egy olyan pontra az étkezésemben, amit már nem tudok kontrollálni. A helyzet az, hogy elveszitettem apukámat és a nagyszüleimet és a hatalmas űrt és fájdalmat ami bennem keletkezett kajával akarom feltölteni, csillapitani. Nem tudom, hogy dolgozhatnám fel, mélységesen depressziós vagyok és állandóan függőségeket keresek. Fel sem tudom fogni, hogy az egész gyerekkorom egy hazugság volt és, hogy igy visszaéltek a bizalmammal.

2018. dec. 30. 19:10
 1/1 anonim válasza:
Javaslom, hogy fordulj szakemberhez, ez egy összetett probléma. Nem tudom mennyi idős vagy, de iskolapszichológust javaslom vagy egy olyan felnőttet, akiben megbízol, biztos segít szakembert találni, aki segít feldolgozni a traumát
2019. jan. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!