Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A xanax sr-t (napi 1-0-1 mg)...

A xanax sr-t (napi 1-0-1 mg) lehet hosszabb távon szedni? Jövőhéten megyek vissza Rehabra, erről is le kell állni mint a frontinról stb. még akkor is ha nem érzek hozzászokást 1 hónap után sem?

Figyelt kérdés
A gyógyszereim: Scippa 20 mg (escitalopram),lamolep 400 mg (reggel 200 mg ,este 200 mg),xanax sr napi 2 mg (reggel 1 mg, este 1 mg.Ezekkel jól érzem magam és most itthon is jó a kedvem,eljárok közösségbe,olvasok,angolt tanulok,már mennék dolgozni is újra. Egyébként Bipoláris affektív zavar-kevert tünetekkel diagnózisra (F3160) kapom ezen gyógyszereket.Persze a Dr.nő-vel egyeztetek,csak kíváncsi vagyok,ti hogyan vélekedtek...úgy jöttem haza 2 hétre kilépővel,hogy javult az állapotom a kezelő orvos szerint és én is határozottan így érzem...

2018. dec. 31. 11:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet hosszútávon szedni. A terápiáról döntsön a kezelőorvos, ne a fórumozók.
2018. dec. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
28%
Ennyi agykárosító *zart bevenni nagyon nagy hülyeség, sürgősen le kéne állni ezekkel mert keső lesz és visszafordíthatatlan agyi elváltozások következhetnek be:(
2019. jan. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!