Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kb 2 éve kezdodot?!

Kb 2 éve kezdodot?!

Figyelt kérdés
akkor lementem orvoshoz az ekg nem mutatott semmi komolyat ahogy a kardiologian semmde azota szorongok vannak jobb es rosszabb napjaim de alatalaban felek hogy leall a szivem nezem a sziverésem neha faj a melkhasom kozepen vagy remegek amikor jobban ram tör a roham vagy ma peldaul nyelesi nehezsegem volt felek nagyon hogy leall a szivem ledig a munkam jo parkapcsolatom is?!Szoval nem tudom mi lehet a megoldas gondolkozom most hogy ujra elmegyek orvoshoz de nyugtatott nem akarok szedni mert igy is mikor panikolok elö jön az asztmám?!
2019. jan. 1. 14:10
 1/5 anonim válasza:
Szia történt valami számosra nagy trauma?
2019. jan. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia történt valami számodra nagy trauma?
2019. jan. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szia nem !
2019. jan. 1. 15:13
 4/5 anonim válasza:
Szerintem félsz atol amit le írtál és ezért bebeszéled magadnak és kijön és ezért jön ki menj vissza az orvosodhoz és számolj be apanaszaidról
2019. jan. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Refluxnak vannak ilyen tunetei, párom kb ugyan ezt tapasztalta... Refluxos, minden lelete tökéletes, de mégis érzi ezeket
2019. jan. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!