Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintem nagy gond lehet...

Szerintem nagy gond lehet velem! Hogy változtassak?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy rohadtul a szakadék a szélén vagyunk.Bedőlt devizahitelem elől el akartam menekülni,ennek érdekében rettenetesen sokat szenvedtem is.A férjem tavaly kiment márciusba Londonba dolgozni előkésziteni a terepet hogy mi is mehessünk.Ez csak úgy valósulhatott meg hogy egy ismerősünknél lakott ő is majd mi is.A külön töltött idő,a munka a három gyerek megtette hatását 25 kg fogytam fél év alatt,csak idegi alapon.

Kimentünk ,de borzalmas volt.A gyerekeim sirtak,szenvedtek hogy jöjjünk haza.Az igazsághoz hozzátartozik hogy én is borzasztóan éreztem magam,és szó szerint honvágyam volt.Kijött rajtam egyfajta pánik csak ez uralkodott rajtam hogy bármi áron de vissza Magyarországra!

Tizen laktunk együtt az sem volt felhőtlen,rettentő egyedül éreztem magam.

Amikor az ismerőseim hazajöttek nyaralni akkor még nagyobb pánik lett urrá rajtam,ezt elmondani se tudom,ott voltam tök egyedül és senkihez nem tudtam szólni.

Végülis hazajöttünk,pár hónap eltelt a devizahitelem megtalált,most meg itt kilátástalan minden.

Azt sem tudom hogyan tovább.

Teljesen hülye vagyok úgy érzem,szinte csak nehézségek voltak az életemben és ehhez nem volt erőm mert úgy érzem addigra már teljesen belefáradtam.

Most magamat okolom ez miatt ha kitartóbb lettem volna lehet hogy sikerül.

Nem tudom mi lesz velünk.

Valaki esetleg tanács,hogy “gyógyuljak”?



2019. jan. 1. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
69%

Csak olyanokat tudok mondani, aminek nem fogsz örülni, meg a szokásos közhelyek.


Szedd össze magad és ne rinyálj, nem fogja a jótündér visszafizetni helyetted és minél tovább halogatod, annál nagyobb lesz az adósság. Londonban meg ha már egyszer kint voltatok nem kellett volna visszajönni, a brexit után még nehezebb lesz kijutni dolgozni.


A munka sehol nem móka és kacagás, neked ráadásul még gyerekeid is vannak? Már csak miattuk, ha már megszülted őket ne tedd tönkre még jobban az életüket.


Elmehetsz még pszichoterápiára, de csak az idődet pazarlod, ott is ugyanezt fogják mondani. Ott se lesz senki, aki vissza fogja fizetni helyetted a tartozást.

2019. jan. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát ez valóban nem bíztató.

Egy észrevétel csupán,mindig is dolgoztam sosem tartott el senki,most is dolgozom!

2019. jan. 2. 04:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek. Nekünk kellett 3 év hogy össze tudjuk szedni magunkat most már 0 tartozásunk van és jól érezzük magunkat. Mi a jobb az örök rossz vagy a pár év/hónap rossz és utána a jó. A hosszú távot kell nézni és nem azt hogy most mi a jó,mert oké boldog voltál kb egy hétig amég vissza mentetek de utána ugyan az a szar rád zuhant. A gyerekek pedig beilleszkednek ők sokkal jobban bírják viszont kell nekik az hogy az anyjuk ne legyen teljesen össze esve, légy erős miattuk.
2019. jan. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!