Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Halálvágyam van így este és...

Halálvágyam van így este és régóta megakarok halni, mit tegyek hogy ez ne így legyen?

Figyelt kérdés
Rengeteget foglalkozok a hallálal,megakarom élni,megtapasztalni. Lehetőleg örökre benne maradni,amíg lehetséges. A sötétség,csend,magány,az üresség, a semmi. Ezek annyira megnyugtatnak hogy már rendesen vágyakozom érte. Számomra nincs értelme az életnek mert szenvedés az egész. Semmi szeretetet nem kaptam senkitől,számomra a halál mentheti meg attól hogy ne szenvedjek tovább ezen a Földön. Olyan megnyugtató amikor a halálra gondolok.
2019. jan. 2. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?Mitõl vagy ennyire ki égve.
2019. jan. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Te is leírtad hogy mi a gond, szeretethiányod van,gondolom be is vagy "savanyodva",de ez csak feltételezés a leírtak alapján

Keressél valami olyan célt amiben racionális megtudod magadat valósítani az sikerélményt ad,önbizalmat,nő az önbecsülésed,mentálisan kiegyensúlyozottabb leszel

Ilyen lehet például egy tanfolyam vagy főzés tehát rengetek minden.A környezetedet ne hagyd leépülni körülötted,tehát ne hanyagold el, nem kifogásokat kell keresni,hanem elkell kezdeni építeni magadat

2019. jan. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

És ha van a halál után valami?

Elég sokan hisznek abban hogy van "lélek" ami a halál után elhaggya a testet.

Akkor mit csinálsz kérdező ?😎

2019. jan. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy lenne valami. De ha van is akkor is jobb lesz mint ez az élet. Feleslegesen szenvedek. Feleslegesen születtem meg.
2019. jan. 2. 22:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérj orvosi segítséget! Még megtalálod a boldogságot, ne add fel!
2019. jan. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Keress egy JÓ pszichológust. Hidd el sokat segít! Ha egyedül nem tudod rendberakni magad és mások sem veszik észre, hogy szarban vagy, vagy éppen csak nem tudnak segíteni, nem szégyen szakemberhez fordulni.

Durván elszúrtam az életem egy igen fontos szakaszát és hasonlóan áltam a dolgokhoz, mint te. Nem mondom, hogy hamar, mert bő fél évbe beletelt, de már érzem és felismerem, hogy jobban vagyok. Persze, időnként vannak nehezebb napok, de már vagyok annyira erős, hogy felismerjem a problémát és megoldjam.

Kívánom, hogy neked is sikerüljön!:)

2019. jan. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Először is, fogalmazd meg mitől lennél boldog.


Ha lány vagy és csak azt szeretnéd, hogy valaki szeressen, akkor kár lenne feladnod, biztosan találni fogsz valakit.


Ha fiú vagy és esetleg szűz (nem 15 évesen, hanem 20-on felül), vagy ha már nem is, akkor is egy foreveralone és még csóró meg csúnya is, akkor valóban nincs túl sok remény.

2019. jan. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát ja tényleg nincs, nekem sincs kedvem élni, már dolgozni se járok, ma egész nap csak az ágyamban fetrengek, és ameddig tudok addig alszok, nincs már kedvem semmihez. 21/F
2019. jan. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!