Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mostanában egyre többet van...

Mostanában egyre többet van pánik rohamom. Pánik roham közben ha hányingerem van hányhatok is vagy csak az inger van meg?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre többet van pánikrohamom a buszon és ebben az időben nem nagyon szeretnék leszállni és fagyoskodni amíg jön egy másik távolsági busz... De azért odataccsolni se lenne a legjobb:)

2019. jan. 3. 19:18
 1/3 A kérdező kommentje:

Pánikroham*

Ja és enyhe rohamok(ha van ilyen) még csak 17 vagyok és ezek még csak a legelső pár rohamaim voltak.

2019. jan. 3. 19:26
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet tudni előre. Próbálj meg a zsebedben tartani Valeriána tablettát, és ilyenkor vegyél be belőle.
2019. jan. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Van aki tényleg hány is de az ritka. Viszont mitől van pánikrohamod?

Esetleg tömeg iszony,vagy a "bezártságtól" félsz? Mindenképp kezelni kellene mert ez csak rosszabb lesz. Én is pánikbeteg vagyok.

2019. jan. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!