Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyi ideig normális, hogy...

Mennyi ideig normális, hogy egy korábbi rosszabb emlékem felzaklat, néha újra is álmodom durvább verzióban?

Figyelt kérdés
Majdnem fél éve volt egy elég durva veszekedésem a szüleimmel,ami nagyon felzaklatott. Plusz még az is hozzátett a zaklatottság mértékéhez (valószínűleg),hogy depressziós vagyok (2 éve diagnosztizálták).A veszekedés közben elég erős öngyilkossági kényszereim voltak,tényleg alig tudtam magam visszatartani,így be kellett vinni a pszichiátriára. Ezt azóta se tudtam feldolgozni,ha eszembe jut az emléke,nem tudok koncentrálni a feladataimra se,zaklatottabb leszek(pedig antidepresszánst is szedek,és terpáiára is járok). Ahogy a kérdésben is írtam,gyakran újraálmodom. És az a baj,hogy ezt a pszichológusommal se tudtam eddig megbeszélni (hogy mit lehetne tenni ellene). 16L

2019. jan. 5. 14:12
 1/1 anonim ***** válasza:
1-2 évig normális. Ennyi idő kell az agynak, míg feldolgozza, addig álmodni is fogsz ezzel. Nem a pszichológussal kellene erről beszélned, hanem a szüleiddel.
2019. jan. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!