Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egyszerűen gyűlölöm magam....

Egyszerűen gyűlölöm magam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

vizsgaidőszak van és mindig eljátszom azt hogy az utolsó pillanatban tanulok meg mindent. Az eddigi vizsgaim szerencsére jól sikerültek de mostmár olyan szintre jutott ez hogy utálom magam és egy lusta semmirekellőnek tartom, hogy egész nap csak aludnék meg sírnék legszívesebben.

Most is lesz a következő vizsgám, amire kiszámoltam, hogy mennyi idő kell, épp hogy beleférek erre mint mindig egész nap ma nem csináltam semmit se. Emiatt olyan szintig utálom magam hogy már a páromat akivel lakom kérlelem hogy verjen már meg vagy okozzon fizikailag fájdalmat mert nem bírom elviselni hogy ilyen szörnyű vagyok


2019. jan. 6. 22:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Inkább kérd meg, hogy kérdezzen ki, mármint még időben persze. Fél évtizedet húztam le az egyetemen, év közben sose tanultam, vizsgaidőszakban is hozzád hasonló szellemiségben, és mikor a rémségek véget értek mindig megígértem hogy most aztán nem lesz többet ilyen. De következő alkalommal is ugyanaz volt persze. Aztán a végére rájöttem, hogy olyan ez mint a függőség, magadtól nem javulhatsz meg, úgyhogy jó ötlet az, hogy máshoz fordulsz, csak ne seggberúgást, hanem segítséget kérj. (mondjuk én mikor térden állva könyörögtem anyámnak hogy kérdezzen ki mert különben végem van, akkor egyszerűen megmosolygott, mondván, hogy ez nem lehet komoly, és biztos képes leszek időben elkezdeni tanulni). Sok szerencsét, na és milyen szakon szenvedsz?
2019. jan. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!